Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Paní Lído, ona si hraje na to, že nic nechápe a nic ověřovat nebude, dělá jen problémy. Hranice je vytyčená dobře, pokud bych to nechtěl oficiálně, tak stačí natáhnout pásmo na základě záznamu z katastru nemovitostí a je to. Tohle jsem provedl před příchodem geodeta a jím vyměřená hranice souhlasí s tím jaké bylo mé měření. Ale já to oficiálně chci. Pane Stando ona říká každou chvilku něco jiného. K pozemku se hlásí, ale tvrdí, že o žádném sypání odpadu nic neví. Já to mám všechno během let nafocené, jak to tam přibývalo. Já prostě nepřistoupím na to, aby ona prstem ukazovala hranici, když je oficiálně podle podkladů vyměřená. Už když jsem pozemek kupoval tak tam odpad v těch místech byl, ale pořád se to navyšuje.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika