Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja mam monarch, preobrazenie a nizinu. Co sa tyka choroby, tak minuly rok vobec ziadna, komplet zelene listy az do jesene. Daju sa tu najst moje starsie fotky. Tento rok na jar kompletne vsetko omrzlo, takze rast je dobry mesiac oneskoreny. Napriek tomu sa vobec nezda, ze bolo zmrznute. Nasadilo vela strapcov, vsetky odrody rovnako. Mal som nechat vraj iba jeden strapec, ale bolo mi to luto a nechal som viac z kazdeho. Preobrazenie by uz bolo zjedene ak by nezmrzlo. Monarch by sme asi uz tiez konzumovali. Nizina je neskorsia, tu mozno chytia nejake choroby. Ale zatial to tak nevyzera a to je pritom velmi neprijemny a dazdivy rok, idealny pre plesne. Susedom uz koncia rajciny a mne asi tiez, ale striekat nechcem, nemam cim, kvoli par kuskom hrozna sa mi ani nechce kupovat nejaku chemiu...

Vyzera to, ze ti slovplant poriadne stupil na otlak, ked si schopny vygenerovat tolko urazliveho textu. To je jak utok proti konkurencii...

Drzim palce nech sa ti vydaria ine odrody. Ja som s mojimi zatial maximalne spokojny...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika