Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prezradte nam ake mate skusenosti s pestovanim tychto rezistentov BEZ POSTREKOV,

lebo aj pani Palenikova zo Slovplantu ma opakovane ujistovala, ze oni maju v Limbachu vyskusane v praxi, ze aj ich odrody s udavanou odolnostou 5 to zvladaju dobre aj bez postreku... A to ja som pre istotu radsej kupoval len najodolnejsie (odolnost 7 a viac)

Mozem s istotou povedat, ze ma pani Palenikova zo Slovplantu hnusne oklamala, preto aby mi predala sadenice.

Ja som jej jasne povedal, ze ani ja nebudem striekat a preto je pre mna dolezite, ze odolnost odrod maju aj odskusanu bez postrekov.

Na zaklade toho som u nich minul viac ako 350 Eur.

Po pol roku som uz tusil, ze ma oklamali. Preto som v tom istom roku ziadal osobnu navstevu ich vinohradu aby som videl ako sa im dari. Navstevu viac krat odkladali kvoli zaneprazdnenosti a nakoniec zrusili lebo ze toto bol zly rok a uz museli tlakom chorob vsetko obrat.

Odvtedy som v Slovplante nekupil NIC - hoci som mal v zamere.

Kupoval som potom inde za podstatne lepsie ceny, s jasne povedanou informaciou, ze predajca nema odskusane pestovanie bez postrekov, takze som vedel co kupujem a aj som dostal co bolo slubene. A ja sam som sa rozhodol ci dana cena mi stoji za ten risk, ze odroda nezvladne bez postreku.

Odvtedy som kupil hodne vela odrod a sadenic (samozrejme nie v Slovplante) a vlozil som do toho dalsie stovky eur, v sume aj viac penazi ako som minul v Slovplante.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika