Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

     Pokud jde o Polo, měl jsem ho ve skleníku někdy v 90.letech. A kdybych se k němu dostal a měl znovu skleník, zase bych ho vysadil. Vitra šla na ohniště jak podruhé zaplodila. Když jsme jí sklízeli prvně, mysleli jsme si, že se nějak chuťově dorovná. Jinak je spousta odrůd, které jsou výnosem, odolností, chutí někde jinde, možná dál. Ale bude to podobné jako u jablek... Ta chuť odrůdy, kterou jsme měl tehdy, když jsem začínal se mi vryla někam. Jestli je to paměť nedokážu říct, protože po dvaceti letech si vzpomenu akorát na solidní a úrodnou chrupku, dobrou a ranou Polo a vyhozenou Vitra. Další odrůdy, které jsme tehdy měl od Ing. Kratochvíla prošly hlavou bez záznamu, jen vím, že trpěly padlím a málo kdy se vydařily, i když jsme je občas ošetřili. Polo jako skleníkové jsme vnímal proto, že bylo rané a sazenice venku nepřežily první tužší zimu. A od koho vzít sazenice? Jedlička, Bredik, Jonáš, ... určitě jsou solidní i některá zasilatelství, ale pokecat s někým na místě prodeje, ve školce, poradit se o problému nic nevyváží, Navíc, když se nedaří, máte nárok na "teplé lidské slovo", radu, co by mohlo nezdar zavinit.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika