Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Minulý týždeň som odoberal daaké rezky pre záujemcov v ČR a SR, ale očka sa mi nezdáli narašené. Na reze bolo drevo suché. Ale, ako píše Mirek, pôda je mokrá. Čakám, kedy trochu primrzne, aby som ťažkú hlinitú ornicu zbytočne neušliapával, aj keď chodím po zatrávnenom medziradí a boty mám čisté. Dnešný ranný mráz som mal "já houska" využiť, ale musel som ísť do práce. Ani po anglickom trávniku by sa nemalo cez zimu chodiť a skákať. Chcel by som vo vinohrade začať s rezom, prednostne u koreňov, ktoré chcem v apríli preočkovať- cca 60-70 ks. Skúsim tento týždeň a uvidím, ale skôr to vyzerá, že budem musieť čakať na koniec januára, kedy by snád mohlo byť mrazivejšie. Americká zima by nám na druhej strane naše plány riadne zavarila.laugh

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika