Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také jsme měli fenu NO, bouřek nebo výstřelů se absolutně nebála. Když byla štěně, naši kluci střílívali ze vzduchovky a ona to prostě milovala. Vždycky běžela jako blázen k terči a hledala diabolku. No a když byla bouřka, seděli jsme třeba na verandě a bouřky jsme si prostě nevšímali. Takže tomu nepřikládala žádnou důležitost. Podívejte, pokud budete psa uklidňovat a hladit a já nevím co, je to pro něho signál, že se tak MÁ chovat. Pokud mu dáte povel NESMÍŠ! nebo FUJ!, naučí se, že se takto chovat nemá. Viděla jsem to na psovi mého bráchy. Když sousedi vrtali nebo mlátili kladivem, švagrová vždycky toto dění komentovala ježišmarja, to je hrůza a podobně, totéž při bouřce. No a pak se přidalo Beníčku, chudáčku a z Beníčka pak byl jenom třesoucí se uzlíček, kterého nosili na rukou, různě uklidňovali, atd., atd. O tom, že psovi takové chování musíte prostě zakázat, jsem i četla v nějaké publikaci o psech. Uvědomte si, že bouřka je přírodní jev, se kterým vlci a později psi statisíce let vyrůstali. Vy si spoustu svých reakcí prostě neuvědomujete, ale váš pes vycítí a vysleduje z vašich pohybů, tónu hlasu strašně moc. To musíte mít na paměti. Spíš bych dala dotaz na nějakého cvičitele. Představte si třeba asistenčního psa, který při bouřce zaleze pod stůl. To by asi nešlo, žeano. Takový zkušený člověk zcela určitě poradí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika