Příspěvky uživatele - 192.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická rotační sekačka, 24.4.2014
hovadina ohladom udržby. Vážený pane, preštudujte si, čo znamená slovo udržba a potom tu píšte o hovadinách. Pokial čistenie vzduchového filtra, výmena oleja do nej nepatria a taktiež očistenie chladiacich rebier, nastavenie karburátora, nastavenie... celý příspěvek >
Krovinorez, 24.4.2014
podla sevisného manualu k motoru, tomuto 4T nevadí prevádzka takmer v žiadnej polohe, krátkodobo zvládne i prácu dole hlavou. Nezrovnalostou je udávaný výkon motora, Dolmar uvádza 1,07 kW, výrobca motora v servisnom manuáli 1,2 kW. Spotreba je... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 24.4.2014
benzínová kosačka bude tažšia a bude vyžadovat udržbu a tiež cena bude vyššia. Tých 600 m je už pomerne dost+obchádzanie krýkov s elektrickou je niekedy dost o trpezlivosti. Tiež treba zvážit dlžku pozemku,2 predlžovačky nie su štastným riešením.... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 23.4.2014
Skuste sa pozriet na značku Lavor je pomerne kvalitná a má priaznivé ceny. Všetky modeli by mali mat kovové čerpadlá. Nevýhodou oproti Karcher je, že su určené len na nasávanie vody do 40 Celzia.
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 23.4.2014
Tak čo sa značky Lavor týka, patrí medzi pomerne známich a kvalitných výrobcov a s uvedenou značkuo problémi pričasté nie su. Dostupnost príslušenstva a náhradných dielov je velmi dobrá.
Výber Stiga krovinorez, 22.4.2014
Ja by som išiel do 4T, je síce tažší zložitejší, má nižší výkon a je potrebná častejšia udržba-výmena oleja, no nižší výkon dohána vačším krutiacim momentom, motor má nižšie otáčky a spravidla 4T motori dosahuju vyššiu životnost voči 2T. Taktiež... celý příspěvek >
Motorový Olej, 13.4.2014
Norma API je výkonnostná americká norma, kde zatial špecifukácia pre vysokozatažené preplnané zážihové motori nie je stanovená. Pri API čím vyššie poradové číslo v Abecede, tím vyššia výkonnostná norma kde S-je pre zážihové motory a C je pre... celý příspěvek >
Průměr hadice k zahradní vodárně, 13.4.2014
len pre informáciu-tlak sa šíri všetkymi smermi rovnako, takže či použijete 1/2 alebo 1 tlak bude rovnaký len prietok pri 1/2 bude menší.
Motorový Olej, 13.4.2014
Výkonnostná norma API neurčuje výmenný interval ale výkonovu normu oleje a tím i použitelnost a vhodnost pre požiadavky výrobcov.
Krovinorez, 4.4.2014
mám ho tiež rok a som viac než spokojný. Prekvapila ma kvalita spracovania, je na mimoriadne vysokej urovni. Je to štrortakt, takže skladovat naozaj na ležato. 1.štart po dlhšej dobe robím tak, že krovinorez otočím naopak na pár sekund a otočím spat... celý příspěvek >
Olej z auta do kosačky?, 22.3.2014
šetrivost niektorých ludí ma navádza na otázku, či su vobec svojprávny? Namiesto toho aby kupil 1 l oleja za 10€ naleje, čo mu práve prišlo pod ruku a riskuje hodnotu stroja povedzme za 500€. Takímto ludom do ruki max krompáč a pekne skalistu podu,... celý příspěvek >
Krovinorez, 20.3.2014
Dolmar MS 335.4U sa dá zohnat i za 320€,velké ako MS-4010 a MS-4510 za cca 500 €. Všetky su v triede profi a velmi kvalitné. Burinu a trávu zvládne i MS 335.4U na kroviny už ale radšej 4510 alebo 4010.
Zahradní technika Fieldmann?, 26.1.2014
Fieldman ako bolo spomenuté vyššie, je len obchodná značka, nič nevyrába, len dováža prevažne čínu a dáva vlastné etikety. Totožné výrobky je možné kupit i pod inými obchodními značkami.
Robi 55, 26.1.2014
motor má síce valec z babety, no vložka je iná, je tam iné vrtanie, takže piest ani kružky z Babety nesadnu. Nakolko sa to už nevyrába a servisi ich už neopravuju, z dovodu problémov s náhradními dielmi-na slovensku ich už nekupite, a v Madarsku kde... celý příspěvek >
Čištění pomocí bakterií - zkušenosti od jinud, 17.12.2013
Baktérie som používal na čistenie odpadovej vody z domácnosti v zbernej nádrži-žumpa a tam ma prekvapili učinnostou. Do jazierka som ich tiež zakupil, no po 2 mesiacoch nepriniesli žiadny učinok, takže ich už nepoužívam, su to vyhodené peniaze. Viac... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika