Příspěvky uživatele - 192.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar MS-335.4 U, 11.8.2014
dakujem za odpovede.
Dolmar MS-335.4 U, 11.8.2014
aké priemery slinonu su odporučané pre tento krovinorez? Nejak sa neviem dopátrat, niekde je odporučaný stvorhran 2mm inde 2,4 mm a okruhli zase niekde 2,4 mm inde 2,7 mm.
Oregon Jet fit, 7.8.2014
verte tomu, že keby ste ten svoj super zátrak porovnal s profi krovinorezom so 40 ccm, boli by ste nemilo prekvapený, že ten Váš šunt mu nesiaha ani po členky. Vývoj ide dopredu a výkony i krutiace momenty sa neprestajne zvyšuju, no PRC tuningi stoja... celý příspěvek >
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 5.8.2014
bio bordel zatial neobsahuju premiové 100 oktánové benzíny, napríklad Shell si ich nenecháva vyrábat v miestnych rafinériach ale ich dováža. Ako super čistič palivového systému sa mi osvedčil TEC 2000,v mototechne ani na čerpačke ho ale nenájdete.
Oregon Jet fit, 5.8.2014
silon s takýmto priemerom už stráca opodstatnenie tam, kde je potrebné použit silon. Nož sa Vám síce takto neotupí pri náraze na prekážku, no silon takéhoto priemeru už može poškodit i plot a strom podobne, takže na obsekávanie to už určite... celý příspěvek >
Oregon Jet fit, 5.8.2014
a navyše by ste ho mohol osadit podstatne kvalitnejšími komponentami a hlavne s výkonnejším a nie čínskym motorom s neznámim výkonom.
Struna na křovinořez, 29.7.2014
osobne som vyskušal viacero druhou silonu. Stihl štvorhran sa na koncoch takmer vždy rozštiepi, ked príde do stiku s niečím hrubším alebo tvrdším. Okruhla naopak reže velmi zle. Flexiblade je skvelá na hrubšiu burinu, vysoku trávu neseká tak dobre.... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 21.7.2014
bionafta má práve naopak podstatne lepšiu mazivost, ako nafta z minerálnych olejov-teda z ropi. Bionafta neobsahuje čistý rastlinný olej ale metylester. Nevýhodou je zanašanie vstrekovačov kovmi, ktoré obsahuje a vyššou agresivitou voči gumeným... celý příspěvek >
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 12.7.2014
to by potom 140.103 nemal čo robit. Takto aspon 10 hodín seká a týžden upravuje. Preto Dolmar nekupovat!!! Radšej fúrikorez od čínanov, na tom aspon máte vždy čo opravovat.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 12.7.2014
nemám v záujme kupovat Oregon, som spokojný s tím, čo mám. Len som upozornil, že hranaté lanko tam nedá a že to nie je automat. To je všetko
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 12.7.2014
Pána 130 stačí presvedčit, že napríklad Hecht je vyrobený v Japonsku a bude toho plný net. Na dolmare som ani na jednom dieli nevidel china alebo P.R.C, tak pravdepodobne nemám Dolmar, ale olejomág.
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 12.7.2014
Dolmar ste nevideli ani z vlaku. Dolmar so Solo nemá nič spoločné. Vyjadrujte sa k tomu, čo skutočne poznáte. Na internete sa človek načíta hlupostí a netreba všetkému verit. Ked niekto napíše, že Hecht je top značka, tak to zhltnete i s navijákom.... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka Hecht 5030, 11.7.2014
Hecht je super kvalitný čínan, detaili a kvalita spracovania-o tom ešte nepočuli. Je to ako tesco náradie, funguje ale zázrak sa nekoná. Svoju prácu si odvedie vrámci možností obstojne, pohodlie,ochranu obsluhy a vychytávky nečakejte.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 11.7.2014
do 137 nemože íst štvorhranné lanko. Oregon má manuálne a poloautomatické hlavy a hlavy pre narezané silon ako Jet Fit. Automat nemá.
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 11.7.2014
na 5000 m cena do 10 tisíc a sekat bodliaky? Ste uplne vedla, bud 5 čínanov a vyhodit po každom 3 použití, alebo íst do profi triedy s výkonom nad 2 kW a priplatit dalších 9 tisíc. Bodliaky dokážu narást do gigantických rozmerov a priemer stonky možu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika