Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 30.7.2011 Obsahuje fotku
Přidávám fotky, mám totálně zdevastované okurky ve foliáku, napadenou i novou rostlinu, lilky se s tímto problémem potýkají stále, ve foliáku, ve skleníku i venku. Ta potvora na snímku (třásněnka?) je na každé rostlině která má listy v jiné barvě než... celý příspěvek >
Plisen rajcat?, 30.7.2011
Nevím odkud jste ale u mne zrání rajčat odsunuje spíše špatné počasí. Pokud máte rostliny již velké a plodící tak to bude "neznatelné", tam se jedná spíše o malé rostliny v počátcích růstu.
Hniloba plodů broskví, 29.7.2011
Hodně velká část plodů je letos nahnilá, červivá nebo zdeformovaná, myslím že extrémy "zabodovaly", a přitom to vypadalo po prvotním ošetření výborně.
Melounoviště 2011, 29.7.2011
A neměla by být první generace shodná s originálem, bez ohledu na opylení?
Jak se jmenují tihle broučci?, 29.7.2011
Ploštice
Rez Hrušňová, 27.7.2011
Podobně se mi vloni "zachovala" jabloň Granny Smith, opatrně jsem ji vyryl, zakrátil kořeny do zdravého dřeva a znovu zasadil. Letos obrazila docela pěkně.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 27.7.2011
Voda je stále stejně čistá ale rochňací sezona po 14 dnech skončila
Škůdci na paprikách, 27.7.2011
a je světle zelený nebo bílý (ten není tak hbitý), tak u tohoto nevím co to je.
Nejchutnější rajčata, 26.7.2011
Oprava: Pozoruji že černé cherry teď nepraská, a to se divím protože úplně první plody této odrůdy před měsícem praskaly jako první.
Granny Smith, 26.7.2011
A jak to máte s opylením? Já vysadil vloni na jaře a předloni na podzim první dva (tři) stromky této odrůdy a jako opylovače jsem mezi ně vysadil Goldstar. Mám je na drátěnce a Granny má první dva plody, vypadají pěkně, stejně jako plody Goldstar.
Nejchutnější rajčata, 26.7.2011 Obsahuje fotku
Včera jsem při brodění v bahně a klouzání po slimácích obral alespoň nějaká rajčata která dozrávají. Od včerejšího večera již zase 3x lilo a to vše se projevuje na jalové chuti špatně dozrávajích rajčat, přitom stačí jen zavadit o vijan a i nezralé... celý příspěvek >
Plisen rajcat?, 25.7.2011 Obsahuje fotku
Dnes jsem objevil něco na listech co se mi nelíbí, rostliny jsou komletně mokré již několik dní, plody nezrají a je zima. Deštivé počasí znemožňuje ošetřit postřikem
Melounoviště 2011, 25.7.2011
Ještě nikdy nebyla u nás spodní voda tak vysoko (a tak dlouho vysoko)!!!
Žluté listy hadovek, 25.7.2011 Obsahuje fotku
Já mám ve foliáku totálně po salátovkách, předpokládám že je zlikvidovaly svilušky. Začátkem měsíce jsem vysel nová semena hadovek abych nahradil zdevastovanou populaci a na nich jsou breberky už taky a listy mění barvu. Jak to děláte že Vám rostliny... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 25.7.2011
Co je to ten "sluneční svit?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika