Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zátěž křovinořezu, 28.5.2010
Dík za cenné rady, je to fakt i o řezných nástrojích jak je vidět.
Zátěž křovinořezu, 28.5.2010
Kdo si koupí křovińák tak asi ví kolik má metrů zahrady a v jakém svahu a nebo jestli by to zvládl bez něho.Tyhle rady šlo by to i bez něj, mám strašně rád.To víme všichni že když se na práci vykašlem tak to půjde i bez strojů.Ale většina z nás si to... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 28.5.2010
Jasně bezpečnost práce je třeba dodržovat jak se štípačkou tak se sekerou, sekerou se dá taky useknout noha a kor fiskarsem to je mžik.
Zátěž křovinořezu, 27.5.2010
Dnes jsem opět vytáhl křoviňák na vysekání cesty přes zahradu, použil jsem strunu, je samozřejmé že je potřeba držet plyn skoro nadoraz ale sekl bez problémů, sekačka s košem už neměla při metrové trávě šanci.Ale veterán z války mountfield 740 t bez... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 21.5.2010
Tohle už mi připadá jako, levá,pravá, přední,zadní, pozor kozle neupadni! Pan J.S ukáže foto řadící páky a vlci mu zkritizují pneumatiky a zpracování, použitý materiál možná i povrchovou úpravu, tomu se říká za dobrotu na žebrotu, ale věřím tomu že... celý příspěvek >
Využití benzinu Speciál 91, 21.5.2010
Taky záleží na tom kolik jste tam dodal čerstvé směsi tím se to zředí a není to takový nápor a pokud to hned nehoníte na max otáčky v největším vedru atd.Nechával jsem to taky v nádrži křoviňáku a na jaře někdy kuckal a nešel do otáček a po přidání... celý příspěvek >
Kolko paliva spali motorova kosacka a aku znacku si vybrat?, 20.5.2010
Chcete po někom, něco co nejde univerzálně vysvětlit, každá sekačka má svůj návod k obsluze a podle toho by se měl každý řídit, to by mělo být správně.
Kolko paliva spali motorova kosacka a aku znacku si vybrat?, 20.5.2010
Co se dnes nerobí v číně? Ale jak jste na to přišel vy jste u té linky stál, nebo je to provokace? Já to jako provokaci neberu protože v číně si už většina renomovaných značek nechá dělat buď celé výrobky, nebo jen některé díly a zákazník o tom... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 18.5.2010
Větší vůle ventilů se někdy seřizuje aby měl motor větší výkon, malá vůle zase může způsobit podpálení ventilů a tím nižší výkon, ale to by mechanik měl poznat a umět seřídit.Je také důležité si uvědomit výkon motoru a podle toho taky očekávat... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 16.5.2010
No tak to je príma potom nevím co řešíte, přeji ať vám to seče a nemusíte tady shánět rozumy lovu zdar a sečení zvlášť!!!
Jakou sekačku?, 16.5.2010
Nejsem lam železo ale mám členitou zahradu a proto pěstuji co se dá, ty ribíze nebo angrešty atd a jiné ovoce bych nerad sešrotoval nějakou sekačkou s pojezdem, a na to mi stačí i sekačka za 5000 kč bez pojezdu ale to si musí každý rozhodnout sám.
Jakou sekačku?, 16.5.2010
Omlovám se, každý by měl vědět co mu vyhovuje ale reklama dělá divy, kolikrát člověk koupí i to co nechce
Jakou sekačku?, 16.5.2010
Tohle je rada k nezaplacení, berte pojezd -jistě to má svoje výhody ale práce s pojezdem který nefunguje jistě moc nepotěší, já preferuji bez pojezdu protože si můžu regulovat sečení jak chci a lépe obsíkám keře než s pojezdem a pak se divím co... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 16.5.2010
Ono je těžko takhle radit když sám ještě nevíte co vlastně chcete.Jestli pojezd nebo né a výkon nebo spolehlivost. To co jste si vyhlídnul je jistě v dobré cenové relaci ale nikdo vám nezaručí jestli bude i ta kvalita dostačující a nebo né. to... celý příspěvek >
Kultivator, 16.5.2010
Vypadá to na celkem slušný záběr, zvládá to i v těžší půdě?Nebo máte lehčí zeminu, kolik to má asi kw dík.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika