Příspěvky uživatele - 50.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honeycrisp, 27.10.2016
Pane Pavle, a je nějaké z jiné než Polska? třeba Slovensko, Maďarsko? Děkuji za typ.
Odrody naších dedov a pradedov, 23.10.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem Vám vyšlechtil toho hranatého Amarouna. Mičurín Čurín  - šlechtitelský Guru (práce všeho druhu)
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 22.10.2016
Sehnal jsem ho dnes na A 2. Takže se dá pořídit na jakékoli podnoži.
Auralia, 20.10.2016
je lepší prodávat jaderničky které zná každý, než Araulie které nezná nikdo a ještě je tu občas někdo pohaní. Jarin.
Vyberam ringlotu, 20.10.2016
Je tu este KOLONOVIDNAJA co ma celkom zaujala kedze by brala dost malo miesta kedze je stlpoviteho vzrastu. Tomuto nevěřím. Nechte si od prodejce zaslet fotky stromu po pěti a deseti letech nebo se informujte zde. Jarin.
Hruška na jeřábu?, 20.10.2016
No a co tak podnož pod hrušku hloh? Děda vždycky říkam, že odrůdy roůbované na hlohu jsou sladší jak na semenáči. Jarin.
Vysadba kontajnerove stromceka, 9.10.2016
Nasadit bez narušení kořenů. Na jaře bych doporučil tvarovací řez (pro podpoření růstu). Kořeny se někdy opravdu narušují ale jen u přestárlých sazenic (např. pěstovaných 2 roky v malých kulatých květináčích kde již je většina zeminy... celý příspěvek >
Jaké odrůdy do 650 m n. m, 8.10.2016
Dobrý den, může mi někdo dopručit odrůdy jabloní do mé polohy? Jsme v podhůří Šumavy 600 mnm s velkou zahradou-dostatek prostoru. Nyní mám jeden stromek Rubinola-semenáč, zimní odrůda. Chtěl bych ještě 4 jabloně.Jde mi o chuť jablek, né o... celý příspěvek >
Nejchutnější švestka, 7.10.2016
Ranná : Katinka Středně ranná : Stanley   - doporučuji pro dlouhou sklizňovou zralost pozdní : Čačanská rodná
Jak vypěstovat vysokokmen, 7.10.2016
Možné to je. Ale výběr odrůd slabý a je nutno zajet trochu dále i s přívěsným vozíkem. Nebo navštívit více ovocných školek.
Jak vypěstovat vysokokmen, 7.10.2016
Dělám to takto: špičák s obrostem : obrost na jaře odstraním ponechám tři nejsilnější horní očka. Nad nejvyšším zastřihnu na čípek(asi1 cm) a ostatní očka vyslepím (nehtem nemo opatrně žabkou). Ve fázi růstu dva boční výhony zastřihnu (cca na 15... celý příspěvek >
Broskve, které netrpí kadeřavostí, 3.10.2016
Zatím se z u nás z nabízenýh odrůd jedná o tyto: Rakonievická, Vinohradnická a Tebana. S jinými odolnýni zkušenosti nemám. J.A.R.
Semenač hrušky, 3.10.2016
 Pokud je to zadarmo není to trestné. Je to dar nebo bartrerový obchod. Třebas za štamprli slivovičky. J.A.R.
Šeřík - rozmnožování, 28.9.2016
Zasaďte vykopané mladé kořeny. J.A.R.
Aprimira, 18.9.2016
Aprimira  = mirabelka podobná meruňce Jablkošvestka  = asijská švestka velká jak jablko Švestkonektarinka  = asijská švestka podobná nektarince Jablkohruška = hrušeň písečná -  hruška podobná jablku Plamcot  =... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika