Příspěvky uživatele - 76.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kapková závlaha, 1.3.2008
Pri zavlahe s tak malym tlakom zrejme kvapkacie otvory nekladu velky odpor. Pozor na zmeny v tlaku v zavislosti od miesta v sustave aj pocas vyprazdnovania zasobnej nadoby. Tie mozu byt relativne velke a firma neudava ako sa meni prietok s tlakom.... celý příspěvek >
Vypalování trávy, 27.2.2008
Nechapem, o com sa tu este bavime. To, ze sa v minulosti vypalovala trava, ked nebola adekvatna technologia vramci ekonomickych moznosti, v minulosti, niekto tu spominal Japonsko pred 1000 rokmi, ked ludia hladovali a ziskanie urodnej pody bola... celý příspěvek >
Vypalování trávy, 26.2.2008
Pan Stanislaw, Momentalne som v Japonsku, i ked nie dlho. Bol som aj predtym,...niekolkokrat. Nikdy som nikoho nevidel v zahrade cokolvek palit....maju ich velmi pekne. Oni vzhladom na hustotu osidlenia uz mali problemy so zamorenym vzduchom. Ako... celý příspěvek >
Vypalování trávy, 26.2.2008
Suhlasim s  p. Vyslouzilom. Mozno sa spali vela travy z burok a mozno sa priroda spamata.... Myslim si ale, ze ludia co maju zahradku a beru to ako konicka, a su aj na tomto fore,. maju ine a kultivovanejsie sposoby ako s prirodou... celý příspěvek >
Trávníkový koberec, 23.2.2008
...ked nemrzne, nie je prilis zima a nie su velke tepla a sucha. Treba sa pripravit, ze travnik bude treba hlavne zo zaciatku riadne polievat. Inac je to dobre riesenie. Po par dnoch bude pochodzny, vysev semena je osemetnejsia zalezitost. Kym... celý příspěvek >
zahradnictvo hosta, 22.2.2008
...objednali sme si v zahradnictve hosta nejake laliovky. Mate skusenosti s touto firmou?
kapková závlaha Gardena, 19.2.2008
Tiez som si myslel... Viac menej je to za tie iste peniaze, ale v niecom je Gardena predrazena. V Agroservise predavaju kvapkaciu hadicu za 21 SK/m od Toro.Ti pre polnohospodarov robia hadam 20 druhov hadic. Niektore su robene, aby prietok... celý příspěvek >
Jak změkčit tvrdou vodu, 19.2.2008
Tu je rada tazka. Pokial viem, tak problemom nie je vysoky obsah vapnika a horcika v tvrdej  vode, ale skor alkalicka reakcia, vysoke pH, ktore vznika v dosledku toho. To su dve rozne veci ako uvidite dole. Vysoky obsah Ca ako problem pre... celý příspěvek >
Živý plot skrz drátěný plot? Ano či ne, 18.2.2008
My sme dali poctivych 50 cm od plotu. Mozno je to vela... ale tak to je. Kym narastie este vela vody prejde. Neviem, ci je dobre 30 cm susedne rastliny od seba. My sme dali viac 40-50 cm. Ono ked ma viac prietoru lahsie sa mu do neho rastie. Ak su... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 18.2.2008
Pan Josef by mohol napisat knihu na zaklade svojich skusenosti. Urcite som sa ho nechcel dotknut... vy vsak asi potrebujete jednoduchy recept. No ak by ste volili cerpadlo to by ste museli utekat zapnut vypnut... atd Vodaren s tlakovym spinacom by... celý příspěvek >
Kdy správně zavlažovat?, 18.2.2008
V ziadnom pripade cez horuce dni. Vecer je zem este horuca a tiez rastliny. Nadranom cim skor, tym lepsie. V zahrade je najnizsia teplota a zavlaha je efektivna. Ak su horka, tak sa odporuca aj davka neskoro vecer, na osviezenie. Schladi to trosku.... celý příspěvek >
kapková závlaha Gardena, 18.2.2008
este sa chcem podelit o isty zazitok. Ked boli u nas cez leto 37 st tepla som zavlazoval o sto sest. Neveril som vlastnym ociam, ale zazil som to s kvapkovou zavlahou....Vecer, po tychto teplach som bol skontrolovat zahraqdku co prezilo... boli... celý příspěvek >
kapková závlaha Gardena, 18.2.2008
Kvapkovu zavlahu ma gardena celkom dobru. Je to hobby firma, su tu aj profi firmy, ktore sa mne zdaju byt tiez dobre. Mne sa zda byt gardena predrazena. Pri kvapkovej zavlahe zavisi od toho aka je celkova vydatnost zavlahy l//h. Podla toho treba... celý příspěvek >
Irritrol x RainBird, 18.2.2008
...myslim, ze obe firmy su kvalitne, i ked ja mam hunter. Hlavne je to vsetko za rozumne ceny. Je zaujimave, ze Gardena, co ani nie je profi, ale skor hobby zamerana, je vraj menej kvalitna v niektorych komponentoch, a este  je drahsia.... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 17.2.2008
No!...neviem, ci z toho Katka zmudrela.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika