Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česká rajčata, 18.7.2014
Našel jsem to. Díky. Kdybyste něco z rajčat potřeboval, ozvěte se.                         Mr Big
Česká rajčata, 17.7.2014 Obsahuje fotku
Tak s tím pěstováním českých odrůd rajčat to nebude tak jednoduché. Myslím tím ty staré odrůdy, jejichž semena nelze koupit v žádném obchodě. Já jsem koupil pět takovýchto odrůd na Gengelu. První zklamání bylo, že Ostravské rané není determinantní,... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 14.7.2014
Prostě každému chutná něco jiného. Já například nemusím tak vychvalovanou Sladkou děvočku (ani dříve propagované Ildi). Ale doporučuji všem, aby sami ochutnali to nové cherry rajče Mini a aby se sami rozhodli, jestli dále pěstovat nebo jak vy píšete... celý příspěvek >
Česká rajčata, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem sklidil a ochutnal první z těch nových českých cherry rajčat- Mini. Uřízl jsem celý vijan a snědl jsem všechny mimo těch dvou zelených. Všechna rajčátka byla pevná, ale slupka nebyla jako u některých cherry rajčátek při jídle znát. Možná... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka?, 10.7.2014
Mám takový dojem, že nikde není určeno, že na sáčku se semeny musí být obrázek té které odrůdy. Některé firmy z důvodů hospodárnosti používají stejné sáčky pro různé odrůdy. Důležitá je zadní strana s údaji o odrůdě, době expirace atd. a to jsou... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka?, 10.7.2014
Pánové, pokud to berete takto, tak jediná jistota je, že umřeme. Pravděpodobnost 100%.                     Mr Big
Sladkaja děvočka?, 10.7.2014
Paní Jiřino, je nesrovnatelné nakupovat semena u množitelské firmy (předpokládám, že SEDEK je taková firma) třeba i přes internet a u internetového obchodníka (překupníka) jakým je estonský web od kterého má většina z nás semena Sladké děvočky.... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka?, 9.7.2014
Hybridy F1 nemohou být zdegenerované. Pravděpodobně se jedná o přesevy F2 a proto ta rozdílnost plodů. Prostě Mendel funguje.                              Mr Big
Sladkaja děvočka?, 9.7.2014
Jsem rád, že zde na webu někdo upozornil na pofiderní kvalitu některých semen z estonského webu. Já jsem měl tato semena Sladké děvočky loni, jen půlku balení, tři semínka jsem vysel a většinu ostatních jsem rozdal. Měl jsem jednu rostlinu, kvalita... celý příspěvek >
Česká rajčata, 8.7.2014
Tak takto to jistě není. Dokonce jsem měl slíbené nahlédnutí do protokolů o schvalování těchto odrůd, kde byla posuzována také jejich hospodářská vhodnost (vzhledem ke změnám na ÚKZÚZ už k tomu nedošlo). Dokonce Stupické skleníkové bylo schváleno... celý příspěvek >
Česká rajčata, 8.7.2014 Obsahuje fotku
Výše uvedené čtyři druhy semen Stupických rajčat jsem pěstoval na balkoně a také venku na zahradě. Dnes bych s pokusil shrnout výsledky, ke kterým jsem dospěl (pochopitelně můj vzorek byl malý, ale koresponduje s výsledky, které s těmito semeny měla... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Mirku, máte pěkné fotky těch našich cherry rajčátek. Pěkně se Vám vybarvují, já jsem s nimi tak asi deset dní pozadu. zatím mám červené jen Mini, zatímco Bibi by mělo být extrémně rané (podle zahrádkáře). U Mini bych předpokládal, že bude ze všech... celý příspěvek >
Rajčata - zkroucené celé listy, 3.7.2014 Obsahuje fotku
Jen jsem si dovolil ty Vaše obrázky otočit. Choroba to není, je to jen reakce např. na nevhodné prostředí, vyštipování zálistků, nerovnováha živin apod.                          Mr... celý příspěvek >
Pěstování cuket navysoko, 3.7.2014 Obsahuje fotku
Už jednou jsem zde dával obrázky z Italie.             Mr Big
Zkušenosti se závlahou přímo ke kořenům stromků, 2.7.2014
Já si myslím, že jsme ve střední Evropě a tam jsme vždycky byli. Jen u nás byly po čtyřicet let zvyky z východní Evropy. Proč se o nás říká že jsme východní Evropa,  proto že to říkáme sami a taky se tak cítíme? Vím že je to tak trochu odbočení... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika