Příspěvky uživatele - 176.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nějaký plevel mne neznámý, 12.8.2012
Jak na likvidaci Ježatky kuří nohy
Druh meruňky, 11.8.2012
Velkolpavlovická? Maďarská?
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 10.8.2012
Já se snažím u očkování řapíky nechávat. Už jen kvůli tomu, že je očko za co držet (na řeznou plochu se nemá šahat). Půlení očkovací pásky jsem nikdy nezkoušel, myslím, že ti co to dělají, neznají jednu velmi důležitou věc, která se nikde v žádné... celý příspěvek >
Aprimira, 9.8.2012
No co bychom s ní měl dělat? Nechám ji růst. Přece ji kvůli prvnímu ještě k tomu červavému plodu nevykopu. Místa je dost, je to přeci jen zajímavá slivoň. Těch osobních zkušeností tady asi moc lidí nemá, je to novější věc a stromky začínají teprve... celý příspěvek >
Aprimira, 9.8.2012
Letos byl na Aprimiře první (červavý) plod. Musím Vám dát za pravdu, vypadá spíše jako žlutá švestka - pravý špendlík, meruňku bych v tom plodu hledal těžko. Obrázky plodů na stánkách některých prodejců např. tady vypadají úplně jinak. To co mám já... celý příspěvek >
Krasava, 9.8.2012 Obsahuje fotku
Petře fotky máš pěkné a plody také. Já si musím ještě minimálně rok počkat. Letos je stromek moc malý.  Bělomasé broskve mám rád, protože mají jinou chuť než žlutomasé. Proto jsem pořídil Krasavu. Původně jsem chtěl Amsdenovu - chuť z dětství,... celý příspěvek >
Hrušeň rezistentní rzi hrušňové?, 8.8.2012
Nikdy jsem se o rez na hruškách nezajímal. Znám ji jen jako oranžové tečky na listech hrušní. V čem je vlastně tak nebezpečná? Podle tohoto projevu bych to viděl akorát jako estetický nedostatek. Nechám se rád poučit, tak mě hned nekamenujte.
Haganta x Toptaste, 8.8.2012
Když jsem zvažoval která je lepší, tak jsem samozřejmě myslel NA PÁLENÍ!
Kompresor Gude, 7.8.2012
Aáá, tak proto. Děkuji za vysvětlení. A já jsem měl strach, že bych mohl kompresor s prodlužovačkou zničit. V nejnutnějších případech používám jako prodlužovačku kábl, který se používá pro rozvody v domě. Tak si myslím, že by měl převést dost... celý příspěvek >
Aka je to burina?, 7.8.2012
Nedávno jsem hodnou chvíli tápal v paměti po jménu tohoto plevele, nakonec jsem si vzpoměl - šrucha zelná. Ta jak se vám jednou dostane na pozemek, tak se jí už těžko zbavujete. Je to sukulent, který když ukopnete, tak při prním dešti ještě znovu... celý příspěvek >
Aka je to burina?, 6.8.2012
Ta rosička je setsakramentsky nepříjemný plevel! Vytrhnout se to celé nedá a množí se to jako, .........jako plevel! Při pohledu na prní fotku dalib M mě ještě napadá - snad by to mohl být i bér ?
Fazole neplodí, 5.8.2012 Obsahuje fotku
Na jaře jsem vysel několik druhů fazolí a mezi nimi i takové černo-hnědé obrovské "boby" koupené v obchodě na jídlo. K mému překvapení všechny fazule už mají lusky, jen tyto velké pořád nic. Asi nejsou opylené květy. Má někdo také takovou zkušenost?... celý příspěvek >
Haganta x Toptaste, 5.8.2012 Obsahuje fotku
Moc zkušeností s těmito odrůdami nemám, protože letos mám první plody. Obě se mi zdají jako velmi nadějné. Touto dobu už jsou modré jak na fotograiích. Chtěl bych si je namnožit, ale nevím, která bude lepší.
Prosím co je to?, 28.7.2012
Mohl by to být javor jasanolistý.
Prve merunky už dozrievaju, 23.7.2012
Tak to asi nebyla Leskora. Ta zraje jako jedna z prvních, zatímco Bergeron je jedna z posledních. HONZA
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika