Příspěvky uživatele - 176.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nepozná to někdo?, 10.6.2012
Já sice Josefovi odpovědi moc nesleduji, ale z toho co jsem tady zachytil musím říct, že bych chtěl mít takové základní znalosti jako má Josef.
Mšice na kopru a špenátu, 9.6.2012
Možná že by se ty mšice s mravenci odstěhovaly i samy od sebe, mohla to být náhoda, ale pyrimor - hlavní přípravek proti mšicím, je postaven na látce - pyrethroid, který byl zjištěn v rostlinách kopretinách - Pyrethreum. Vratič je blízce příbuzný,... celý příspěvek >
Divný brouk, 8.6.2012
Těžko.
Množení rebarbory, 8.6.2012
Když mi pes před pár lety v zápalu hrabání podhrabal trs rebarbory, tak ulomil kus i s částí kořenů. Zasadil jsem tento kousek na jiné místo a od té doby mám rebarbory dvě. Takže moje rada: Pořiďte si psa.
Sezrane listy od brouka - poznavacka + reseni, 8.6.2012
Tak takto se ta potvůrka jmenuje! Už pár let mi ožírá nově vysazené hlavaté vrby. Taky jsem ji viděl i na jiných dřevinách v zahradě. Vůbec bych se nedivil, kdyby občas dostala chuť na nějo lepšího.
Divný brouk, 8.6.2012
Nejsem odobrník na brouky, ale nějaký ten "chrobák" to asi bude. Rozhodně to není běžný škůdce. Možná vám ty ředkvičky ožírají slimáci nebo jiná havěť v noci. Ředkvičky bych v době konzumace nestříkal, ani by mi pak nechutnaly. Ta fotka se vám ale... celý příspěvek >
Bílé okraje u listů okurek, 8.6.2012
Mám letos podobné problémy u okurek jako první tazatel. Moje okurky však byly vysety přímo na místo. Zkusím časem přidat foto.
Copak je to za list?, 23.5.2012
Taky myslím, že jde o nějaký druh moruše. Oni jsou i jiné moruše než M. nigra a alba. Spíš bych hádal, že vám nějaký pták na zahradu přinesl semínko Morus platanifolia, ale nějak se mi na té fotce úplně nazdá.
Neznámá trvalka, 13.5.2012
Já jsem se ji také neúspěšně pokoušel vypěstovat ze semínek. Kdyby někdo přišel na ten fígl, aby semena začala klíčit, tak napište.  Jen bych se přimlouval za to, aby ji nikdo nevyrýval na původních lokalitách. Vím, zahrádkářská vášeň je silná,... celý příspěvek >
Identifikace několika rostlin, 12.5.2012
Josef se vyzná. Hádal bych, že je zahradník profesionál. I já jsem v těch kytkách dost váhal.
Co je to za chorobu?, 12.5.2012
Rododendron - asi vám neporadím, ale možná jsou to jen voskové šupinky, což je normální. Chtělo by to prohlédnout pod silnou lupou či mikroskopem, třeba by jste objevil svilušky, nebo jiné breberky. Broskev - připomíná mi to moliliózu, nebo také... celý příspěvek >
Převislé hvozdíky, 12.5.2012 Obsahuje fotku
Připojuji fotku mého hvozdíku. Je to příklad, jak i kanálová trubka může v zahradě vytvořit pěkný prvek. Hvozdíku se v ní evidentně daří.
Hrušeň roubovaná na jabloni, 12.5.2012 Obsahuje fotku
Mám rád, když se téma diskuze po čase zhodnotí. Loňské roubování hrušňových roubů na podnože jabloně krásně rostlo, takže jsem si myslel, že roubovat hrušeň na jabloň lze. Letošní jaro mě však přineslo důkaz, že tudy cesta nevede. Oba rouby... celý příspěvek >
Sekačka Partner 51-625 CMDW, 7.5.2012
Mám sekačku Pantera už dva roky a slouží dobře bez poruch. Jen měním olej, dolívám benzín. Nebýt kusu betonu,  tak servis ještě nevyděla. Myslím, že koupí chybu rozhodně neuděláte. HONZA
Co to je?, 1.5.2012
To je úplně normální. Žádné choroby či škůdce se bát nemusíte. Jsou to šištičky.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika