Příspěvky uživatele - 245.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 8.1.2012
Klobouk dolů, tomu říkám precizní práce, vypadá jako profi skleník. Hodím si to na papír a lehce se dopočítám spotřeby a ceny profilů, navštívím sklenáře za kolik by bylo sklo a uvidíme jaká bude předběžná cena. Ještě se zeptám, jak máte řešené okno?... celý příspěvek >
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 8.1.2012
Mirku v jiném tématu jsem viděl Váš rozestavěný skleník z CW a UW profilů. Je to zajímavá konstrukce, která mě zaujala a možná nejen mě. Mohl byste prosím zveřejnit další fotografie, hlavně spojení jednotlivých profilů a vzpěr. Děkuji 
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 8.1.2012
Furt to počítám a když bych tem čas strávený na výrobou konstrukce, byl na melouchu jako elekrikář, tak mě to vyjde nastejno. Snad kdybych měl jinou školu a měl aspoň představivost jak udělat nosné prvky a výstuže takhle nad tím budu mutovat kolik... celý příspěvek >
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 7.1.2012
Jasný to chápu, mě šlo jenon o to zda se vyplatí vyrábět si konstrukci sám. Vypadá to že vyhrává "hotový " skleník.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 7.1.2012
Volně stojící skleník 3x2,5 mám ještě po dědovi, takže svoje nejlepší léta má zasebou. Časem místo něj plánuji nový mimo jiné taky v délce 6m. Zatím chci postavit ten ke zdi kvůli výhodám tepelné akumulace zdi u níž je postaven a hlavně bude za... celý příspěvek >
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 7.1.2012
Dobrý den, chci si udělat skleník, který bude přistavěn ke stodole a moje otázka zní. Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový? Jde mi o to, že kromě manuální zkučnosti a nářadí nemám nic, žádný materiál atd. Takže bych musel... celý příspěvek >
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 25.12.2011
Mohl by jste prosím přiblížit Váš způsob pěstování. " Ponořeno v zálivce od hnoje, květináče na sobě." díky
Nejchutnější rajčata, 16.11.2011
Mohl byste zde zveřejnit onen způsob pěstování? Mohlo by to být přínosné i pro ostatní.
Rozdiel v olejoch, 5.11.2011
Pánové díky za vyčerpávající odpovědi.
Rozdiel v olejoch, 4.11.2011
Loni jsem zakoupil sněhovou frézu a k ní dostal olej 5W30. Každoročně mi zbývá po výměně oleje v autě Castrol Magnatec 5W40. Mohu ho dávat i do frézy? Nějak se nevyznám v číslech za W. vím pouze že 5 značí plnou syntetiku.
Kukuřice, 7.9.2011
Já měl 3x4 rostliny, takže na příští rok si koupím více osiva :-)
Kukuřice, 7.9.2011
Kolik je optimální množství rostlin? Letos jsem zkoušel poprvé Agnes F1. Měl jsem jenom 12 rostlin a výsledkem byly poloprázdné klasy. Chuť byla výborná, ale estetický dojem na talíři nic moc.
Poraďte trávu k soliteru, 26.8.2011
Děkuji za zajímavý názor. Něco obdobného mám časem v plánu, ale nic nejde hned. Objevil jsem tento nádherný kámen a neváhal jsem ani chvilku a přepravil ho před zahradu, než by to udělal někdo jiný. Poslední dobou se u nás v okolí ztrácí z lesů a... celý příspěvek >
Poraďte trávu k soliteru, 24.8.2011 Obsahuje fotku
"Zasadil" jsem před zahradu soliter a prosil bych o radu, jaká tráva by ho vhodně doplnila z levé strany, zprava jsem ho zasadil k Buxusu. Moje představa je tak kolem 50-100cm vysoký trs.
Nejchutnější rajčata, 19.8.2011
Co člověk to jiná chuť. Manželce třeba chutná Perun a mě moc ne, soused zase nedá dopustit na Tornádo atd.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika