Příspěvky uživatele - 103.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ikra mogatec KSB3940, 4.1.2009
Chtěl jsem Vám hlavně zdůraznit kontrolu těsnění klikovky, dále všech těsnění, která na pile jsou, ověření stavu pístu a pístního kroužku - vložit opatrně pístní kroužek do válce -  na zámku nesmí být více než cca 1mm, ale to je již na výměnu,... celý příspěvek >
Dolmar alebo Stihl, 4.1.2009
Hlavní předností PS 45 je výkon - resp. kroutící moment motoru 2,4Nm. Jinak je to hlavně pro přístup k drobným opravám (např. prasklé lanko startování) složitější. Ale PS 350,420 je úplně jiná káva a jednoznačně lepší volba.
Ikra mogatec KSB3940, 3.1.2009
Tak jestli na to máte náladu, tak pilu rozdělejte a postupně ji zkusíme společně složit, aby řezala. Tady máte seznam dílů - parts list pro správnou montáž a demontáž.  www.ikra-ersatzteile.de/index.php?page=produkte&cat=15&prod=2
Ikra mogatec KSB3940, 2.1.2009
Už je těch příspěvků moc, že jsem na Vás zapoměl. Děkuji za pěkné, ale ne úplně přesné připomenutí p. 34.194. Taky jsem vše dříve neznal a učil jsem se vlastními chybami... Jestli chcete pilu zkusit opravit, tak před demontáží vyzkoušejte nejprve... celý příspěvek >
Řetězová pila Sachs Dolmar 290, 2.1.2009
Zkuste použít tento návod, mělo by to být použitelné - www.atlanticpowerinc.com/dolmar/dolmar_ipls/chain_saws_with_petrol_engines/ES 260_271/BA+Ersatz ES260.pdf
dekarbonácia motora stihl 051, 1.1.2009
Pokud má pila tak málo nařezáno, tak je vhodnější ponechat původní pístní kroužky. Zvýšení komprese s sebou přináší u starších pil i to nebezpečí, že původní součástky(zejména klikovka) jsou více namáhány. Jestli jsou pístní kroužky nepoškozené, tak... celý příspěvek >
dekarbonácia motora stihl 051, 30.12.2008
Mám zbytek archu, který jsem dříve sehnal od motorkářů. Celkem jsem to vyráběl asi 4 x. Pouze na staré pily u novějších typů to není problém sehnat originál.Lze si pomoci i tak, že pokud se těsnění roztrhne, jak je přilepené, ale jinak se nepoškodí,... celý příspěvek >
dekarbonácia motora stihl 051, 30.12.2008 Obsahuje fotku
Já jsem nikdy speciálně nerozdělával motor z důvodu dekarbonizace. Vždy byl důvod jiný, důležitější - z pohledu chodu motoru. Přitom se provede odstranění karbonů, a to zejména na horní ploše pístu, která vytváří - uzavírá spalovací komoru a samotnou... celý příspěvek >
Ikra mogatec KSB3940, 29.12.2008
Tím jste pouze vyloučil jednu možnost. Je třeba zjistit, proč se ochudí směs až motor zhasne, resp.nelze znovu nastartovat. Je také možné, že ochuzení směsi je způsobeno více závadami - podtlak v nádrži, netěsnost gufera kolem klikovky, netěsnost... celý příspěvek >
Stenson 5200, 29.12.2008
Mě ta technická data také zaujala  - 52ccm a výkon 3PS! - ten vykřičník je tam správně, pozor na to, ten výkon je na takový objem motoru malý. Hmotnost 6,8 kg. Ostatní asi nemá cenu hodnotit. Ale třeba chcete něco hodně levného a těžkého, navíc... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 27.12.2008
Tady je to určitě ovlivněno objemem motoru. Další okolnost je přesnost měření. Např. Dolmar 109 - 115i - což jsou modely jedné řady, ale 2 profi a 2 poloprofi mají uváděnou v návodu spotřebu 450 gr/ kWh. Všechny modely stejnou. Přitom na modelech... celý příspěvek >
Ikra mogatec KSB3940, 25.12.2008 Obsahuje fotku
Neznám stav pily a podle toho, co zatím vím, by to mohla být netěsnost jehlového ventilu v karburátoru. Na to je spec. zařízení na vyzkoušení těsnosti při určitém tlaku. Lze to nahradit obyčejnou hustilkou, nebo větší injekční stříkačkou. Je to... celý příspěvek >
Koupě motorové pily, 22.12.2008
Už to nějaký pátek sleduji a Dolmar má akce od - do, nebo do vyprodání zásob. Není to tedy výprodej po Novém roce, jako u sezonního zboží, i když počátek akce může sezóna ovlivnit.
Koupě motorové pily, 21.12.2008
Souhlasím, pouze společný prodej je u nás asi možné objevit vyjímečně. Radku, rozumíme si, ale trochu jsem dostal možnost, ale spíš obecně, než vzájemně vysvětlovat. :)).
stihl 051, 21.12.2008
U starších pil se stane, že šrouby nejdou povolit. Pokud je nebezpečí, že se poškodí hlava šroubu, nebo dokonce šroub ukroutí, tak je lépe použít spray např. WD a červenou brzdovou kapalinu. Nechat působit co nejdéle, třeba do druhého dne, potom... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika