Příspěvky uživatele - 103.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 240e nový model, 17.12.2008
To určitě, třeba první 4 taktní Hondy na motorových kosách měly s mazáním problémy. Ale detaily zatím nevím. Na něčem to asi stálo, nebo nebyl důvod to s ohledem na předpisy a vyráběné modely uspěchat.
Husqvarna 240e nový model, 17.12.2008
Ještě je v záloze 4 takt Dolmaru. Podle spotřeby, hodnot emisí a možnosti používat jen čistý benzín(+ katalyzátor), je to motor s nejnižšími emisemi i spotřebou na motorové pile. Našel jsem na de. internetu, že by to konečně mohlo být připravené do... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 16.12.2008
P.Radku rozumím,  jsem amatér a Vy profesionálové se na to díváte z jiného pohledu. Proto chápu takové srovnání, které je Vám bližší. 
Husqvarna 240e nový model, 16.12.2008
Teď přemýšlím, které konkurenční pily MS441 nemají pružiny. Přece já jsem srovnával s konkurencí, ne s předchozími pilami stejné značky. To se sem dostalo v souvislosti s vysvětlením o údajném navýšení kroutícího momentu proti klasickému motoru,... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 15.12.2008
Souhlasím p.Radku, Vy byste to měl umět vysvětlit a umíte. Nemám možnost si zatím ověřit kolik vzduchu je přidáno, ale to není podstatné. Dá se to cca odvodit od toho, že motor jede. Směs bude o něco chudší, ale ne o moc. Už podle spotřeby... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 15.12.2008
Pořád srovnáváte s klasickým 2 taktem. Na tomto motoru je přece něco navíc - oddělené vedení vzduchu, tzv. kapsy ...přečtěte si znovu pozorně zejména první odstavec.
Pila a vibrace, 15.12.2008 Obsahuje fotku
Např. v testu farm pil je možné srovnávat, návody obsahují také tyto hodnoty. Záleží, které konkurenty máte na mysli. Hodnoty vibrací jsou u MS 270 velmi dobré.
Husqvarna 240e nový model, 15.12.2008 Obsahuje fotku
Tak si to ještě jednou přečtěte.
Husqvarna 240e nový model, 15.12.2008
Nesouhlasím s názorem, že směs je bohatější a mísí se se vzduchem předvýplachu(nějaké zbytky tak jsou, ale jinak by došlo k úniku směsi, proto je to odříznuto dříve). Už zde bylo uvedeno, že karburátory se neliší. Zásadnější důvod vidím v tom,... celý příspěvek >
Solo 643IP/MS211, 14.12.2008
Já bych volil 643IP, je to nový model má vyšší výkon. Konstrukce je stejná, ale 643IP je farmář, a navíc má 0,325 řetěz. Ten je, pokud výkon motoru odpovídá výhodnější, než malá 3/8. MS211 má nižší vibrace a jinou techniku motoru.... celý příspěvek >
Motorová pila řetěz, 14.12.2008
Originální řetězové kolo 0,325 je větší, což zvyšuje rychlost řetězu, ale má to vliv - při silném dřevu se zdá motor slabší. 3/8 řetězové kolo je menší a proto je vyvážené zatížení při robustnějším 3/8 řetězu. Taky bych to tak ponechal. Já... celý příspěvek >
Motorová pila řetěz, 14.12.2008
Ano, výkon motoru(hlavně kroutící moment) je stavěný na 3/8 řetěz celé této řady, pouze 110i byla osazována 0,325, protože tato pila byla určena spec. pro profesionální těžbu slabšího dřeva, kde převažují výhodnější řezy s vyšší... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 14.12.2008
P. (Jani, HH) pokud budu věřit animaci, tak je to ve chvíli(momentě při té rychlosti), kdy se plní kliková skříň novou směsí, tak se asi současně plní kanály, ale plnění klikovky je o něco časově prodlouženo. V každém případě to vede k... celý příspěvek >
Motorová pila řetěz, 14.12.2008
Na větší průměry je vhodnější 3/8 na slabší dřevo 0,325(vibrace, rázy, zuby blíž u sebe) . Kombinace jsou samozřejmě možné. Možná o něco lehčí 0,325 (proti orig. liště) lišta přinese snadnější ovladatelnost, ale 3/8 se velmi dobře... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 14.12.2008
S komínem jste začal Vy a když už to srovnáváte na komín elektrárny, tak byste musel pro přímé srovnání přivést objem vzduchu do prostoru nějakého kotle. To, co vystupuje z komína - rozfouká vítr je již snížení koncentrace v ovzduší,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika