Příspěvky uživatele - 194.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cuketa neplodí, 20.6.2012
stejnou zkušenost mám s cuketou Bětka F1..samý samčí květ..vloni jsem je vyhodila rozrostlé a bez samčích květů..letos se situace opakuje..ostatní odrůdy jsou fajn... Má někdo podobnou zkušenost?
Proděravělé listy paprik na záhonu, 13.6.2012
mám podobný problém, ale zasahuje to i plody..a slimáci to nejsou..
Škvoři na paprikách, 9.6.2012
Okousané plody i listy paprik - zřejmě škvoři..jak proti nim nejúčinněji?
Rybízová rajčata, 8.6.2012
Taky jsem sháněla rybízové, nepodařilo se, jen divoké mám..Ale díky za info o názvu odr.
Rybízová rajčata, 8.6.2012
mně se to jeví jako Ildi... uvidíme.no..
Pomůžete s určením keříku?, 19.5.2012
přesně tak, roste mi jako plevel kolem chatky na zahrádce..:(
Sazenice lilku - škůdce, 13.5.2012
taky jsem měla svilušky na sadbě lilku doma..ale Vy, pane Honzo to svilušky nemáte..nejsou okem viditelné, jen posáté stříbrné listy, příp. pavučinky.. Já stále bojuju, rostliny po mé kůře jsou bez listů, ale obrašily, tak uvidím, co bude
Pozdní jarní mrazy, 11.5.2012
A jahody jsou obalené květy..přikryla jsem záhony textilkou..snad to dopadne..
Přízemní mrazíky a výsadba paprik, 10.5.2012
já jsem letos zkusila tady doporučované předpěstování ve skleníku a v tunelu pod 3. vrstvami textilie..nemůžu si vynachválit krásné sazenice.Vzhledem k předpovědi je tam ještě nechám, i když textil už zvedají samy Nemůžu to vlákno najít, ale... celý příspěvek >
Měsíční jahody, 1.5.2012
Taky jsem je letos vysévala.V neděli jsem sadila ven na plné slunce -do kvalitní zeminy vylepšené kompostem..:)
Lilkoviště, 30.4.2012
děkuji moc za rady..ten odkaz, pane Honzo je skvělý, mám uloženo-děkuji. svilušky našly ten lilek doma za oknem..nechápu..:( Taky bych ho ráda dala ven, ale u nás, v Litomyšli by nešel, zkusím část do skleníku a část do foliáku.Odrůdy mám... celý příspěvek >
Lilkoviště, 30.4.2012
Tak a je to tady..sadba lilku nádherně narostlá, a sviluška už řádí..ještěže byl izolovaně od ostatních..jako první pomoc jsem sprchovala, a následující den postřik Bioolem..poradí někdo účinnou léčbu, Nerada bych si zamořila pak skleník opět.:(
Tak dáte je už ven?, 29.4.2012
já jsem vysadila semenáčky rajčat do skleníku 1.4.,přesně podle návodu v této diskuz..přežila tam i -6 st, a ted jsou krásně silné sazenice..stále pod 3. vrstvami textilu, ale do foliáku, netobože ven je ještě čas.Papriky mám nádherné, ale na... celý příspěvek >
Rajče Vilma, 28.4.2012
ano, děkuji..i ten truhlík je řešení, ale ty květináče jsou pro mně přijatelnější
Rajče Vilma, 28.4.2012
rajčata máte opravdu hezká, ale řeč je o balkonové odr. Vilma... vy máte vysoké odr.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika