Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plisen rajcat?, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Byli jsme dnes asi po třech dnech na zahradě sebrat úrodu rajčat na zpracování a měl jsem z toho trochu obavy (z plísně). Naštěstí to nedopadlo nejhůře a plíseň jsem objevil jen málo a navíc vypadala zaschlá. Nejvíce napadená odrůda byla Black Cherry... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Další plod sklizený ze stejného stanoviště, váha něco nad 6 kg, slaďučký ale opět stejný problém. Napadá mě že by to mohlo být tím že plody v počátku prázdnin hodně rychle nyrostly.
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.8.2011
Hezký podvečer, Preobraženie nemám a místo už taky ne . Je to nevýhoda v možnosti ošetření s ohledem na další plodiny. Sortiment mám rozšířen a obnoven, příští rok by mohla být úroda již na více hlavách. Co se týče zakracování tak nechávám réví se... celý příspěvek >
Lilkoviště, 2.8.2011
Pěkný macek .
Melounoviště 2011, 2.8.2011 Obsahuje fotku
Sklidil jsem další ultraranou odrůdu Rozario F1, zase byla dužina trochu "scvrklá", váha necelých 6,5 kg. Potěžkával jsem dnes pár plodů a mám takový blbý dojem že váha plodu neodpovídá velikosti, no snad je to jen blbý dojem, uvidíme řekl... celý příspěvek >
Čím je réva napadená?, 2.8.2011
Po více než týdnu neustálého pršení, chladna a absenci slunce je ten hajzl už snad na všech odrůdách, Arkádií počínaje a Vostorgem konče. Bobule zrají a slunce chybí. Postřik není jednoduchá záležitost, jednak kvůli zrajícím hroznům, jednak kvůli... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 1.8.2011 Obsahuje fotku
Převracel jsem jeden plod abych viděl jakou má proleženinu protože stopka byla zelená jako brčál, dutě zněl až podezřele hodně. Jak jsem ho přegulil tak se stopka utrhla (všechno je díky mokru křehké) a v okamžiku zvednutí mne zarazila nízká váha... celý příspěvek >
Plisen rajcat?, 1.8.2011
Kontroloval jsem většinu rostlin a něco jako plíseň jsem objevil na řapících dvou listů jedné rostliny. Skvrny na povrchu byly zaschlé, jestli to byla plíseň tak postřik zabral. Chtělo by to sem dát nějaké fotky těch plísní, já ho dnes doma zapoměl.
Nejchutnější rajčata, 31.7.2011
Nedokolnalé vyzrávání plodů v okolí stopky: Příčiny: příliš nízké nebo vysoké teploty nebo velké kolísání teplot mezi dnem a nocí při vývoji plodů, zejména když se blíží jejich zralost, nedostatečná výživa draslíkem.
Melounoviště 2011, 31.7.2011
Tak takový meloun jsem ještě neviděl. Zítra jsem zvědav na políčko které jsem od pátku neviděl. Nemám žádný zralý plod ale chuť velkou, uvidím zítra.
Plisen rajcat?, 31.7.2011
Nestrašte, já dnes na zahradě nebyl a včera byly rostliny ještě óká co se plísně týče. Samozřejmě že praskají a nezrají, co jsem vyhazoval plody tak jen nedostatek vápníku.
Suncrest (dotaz), 31.7.2011 Obsahuje fotku
Takže slíbené foto, většina plodů vypadá velmi nevábně. Připadá mi to že snad ty extremní výkyvy počasí...
Suncrest (dotaz), 31.7.2011
Jsou výborné s pravidelnou úrodou, zatím však vypadají nevábně. Jak se mi podaří vygulit se z postele tak nafotím.
Choroba na uhorkach? Zltnu listy, 31.7.2011
Ta je letos asi na všem...
Suncrest (dotaz), 31.7.2011 Obsahuje fotku
Já mám jednu odrůdu o které si myslím že Suncrest je. Dozrává v polovině srpna a v současnosti jsou to víceméně jen zeleným obalené pecky. Na fotkách si všimněte datumů.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika