Příspěvky uživatele - 176.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení květiny a diagnosy, 20.2.2011
ps- ještě tam dole u kmene máte nějaké semenáčky - asi jste tam hodila pecičky z nějakého citrusu, ty rostou pěkně :-)))
Určení květiny a diagnosy, 20.2.2011
Podle těch spadlých listů a způsobu růstu bych tipla, že to zřejmě byl ficus benjamina. Ale řekla bych, že ho můžete vyhodit, chtělo to nenechat dojít tak daleko a ozvat se dřív. Pokud to je on, tak nemá rád průvan a studený vzduch. Lída
Čo s kôstkami?, 19.2.2011
Podle mne měly být zasazené hned po konzumaci (napilované) venku do země, aby měly vlhko a přešly mrazem.           Lída
Zvířátko v kompostu - vyloupaná kreveta?, 19.2.2011
Určitě je to zlatohlávek, chroust je trošku jiný (a řekla bych, že i tvrdší). A ta osenice je úplně jiná (do šedozelena s čárkami).           Lída
Prosím o určení pokojové květiny, 19.2.2011
Ano, spíš snese sucho, než mokro. Jestli to má vliv i na ochotu kvést, nevím, je to možné, některé kytky takhle reagují.   Lída
Prosim o nazev teto lecive ruze je moc stara, 19.2.2011
Nevím, jestli jste zkoušeli množení řízky, ale manželé Pelcovi uvádějí, že na požádání namnoží staré odrůdy růží ze zaslaných oček.   Lída
Řez ryngle, 19.2.2011
Kmen? Ten je prasklý (tak 15-20let) odspoda až nahoru, do tvaru vrtule - po létech, uvnitř je dutý také odspoda až nahoru (strakapoud si tam dává šišky). Celý kmen je v horní polovině stažený silným izolovaným drátem, aby se nerozlomil vahou větve,... celý příspěvek >
Řez ryngle, 19.2.2011
Pro tazatele - nemáte fotku? Takhle se špatně radí, nevíme, jak máte rostlou korunku.           Lída
Řez ryngle, 19.2.2011
Ferdo, nevím, jak je máte staré vy, že vám stačí prořez, ale kdybych tu svou starou (už jí odchází i kmen) nechala tři roky bez řezu, tak je uvnitř suché houští ze šlahounů a na výšku abych si pak vzala jeřáb... Ani by to roští chudák stará neunesla,... celý příspěvek >
Řez ryngle, 18.2.2011
A můžete mi říct, jak bez zkracování chcete u ryngle předejít vyholení větví? Ta má ryngle má cca 40 let, přírustky 50cm a plodí jak divá. Mně se to osvědčilo.  Lída
Prosím o určení pokojové květiny, 18.2.2011
Ještě - neplašte se, až mu začnou zasychat spodní listy, mívá jich zelených vždy jen tak 4-6, jak vyrostou nové, staré zaschnou.           L.
Prosím o určení pokojové květiny, 18.2.2011
Haemanthus albiflos. Zalévat opravdu mírně, ale bála bych se zalévat mezi listy na střed, aby neuhnil. Vždycky jsem ho zalévala normálně vedle do květináče. Je to otužilá kytka, takový nezmar. Dá se rozmnožit i listem (odříznout, zaschnout, zasadit).... celý příspěvek >
Název, 18.2.2011
Cereus monstrosus, už jsem vám to psala na "zahradě".           Lída
Zasilka od LukonBulbs, 18.2.2011
Paní Marie, ty krokusy se jmenují Cream Beauty, už nevím ani, od koho byly, musela bych do papírů  :-)). Nemyslím, že bych měla nějak extra znalosti, spíš tak ode všeho něco, jak to na zahrádce chodí. Základy mne kdysi naučil táta a mne zajímá,... celý příspěvek >
Popínvaka - převis, 18.2.2011
To půjde těžko vyřešit, na takovou hloubku žádná kytka převis neudělá, každá se snaží dostat za sluníčkem nahoru. Ona pětimetrová výška a slunce k tomu bude problém. A ještě nejedovatost? - většina rostlin je jedovatá (víc či míň). Co bude ožírat... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika