Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc nebo mech?, 17.4.2015 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc s určením nemoci na drobném ovoci - postiženy jsou i nejmladší větvičky stromkového angreštu a rybízu a kanadských i kamčatských borůvek. Vypadá to jako mech, ale je nám divné, že se vyskytuje i na mladých větvičkách.
Skokan hnědý - zimování doma, 15.4.2015
Skokan ve sklepě přežil, a již běhá v hahradě u jezírka pln sil. Lukáš
Můžu dát rok starého kohouta k 12-týdenním slepičkám?, 15.4.2015
Šanci již nedostane. On je opravdu divoch. Skočil i na mě a myslím, že by se to začalo stupňovat. Sousedovi jsem dal jeho bráchu a je to to samé. 7 slepic a morduje je od rána do večera. Halt divoká míšená krev. Slépku jsem vrátil ke kuřatům a v... celý příspěvek >
Můžu dát rok starého kohouta k 12-týdenním slepičkám?, 13.4.2015
Kuřata - kohout. Tak u mě kohout s kuřaty skončil. Týden jsem měl kuřata (dvouměsíční) v ohrádce v kurníku, aby si na sebe zvykli. Kohout je bránil při každém mém příchodu. Kontroloval, jak krmím výhružně se stavěl mezi ohradu a mě. Po puštění kuřat... celý příspěvek >
Jak otáčet vejce v líhni, 10.4.2015
Dvě značky proti sobě, NEJ. Když dáte jednu, nebudete vědět zda jste otočili o 180 stupň. Značku nebudete vidět, ale vejce může být jen pootočené. Ale zas tak velký problém by to asi nebyl. Já má O - den X - noc. Otáčím pedél vodorovné osy vejce... celý příspěvek >
Rady do začátku chovu králíků, 10.4.2015
Zdravím budoucí chovatele. 40 kotců - paráda. Já jsem si vystavěl králičinec ve tvaru písmene A. Strana Ačka je 6m vysoká. Vně jsou vystavěné dvě králíkárny zády k sobě (né úplně, mezi je čistící mezera přístupná z obou stran, na dně podsady je... celý příspěvek >
Klematis (clematis) Dufek, 8.4.2015
těžká rada, já bych asi některý výkon zkrátila nízko u země a některý bych nechala nestříhaný, každopádně by nějaké květy byly a bylo by poznat, které řešení je lepší. já klematisy stříhám v listopadu a na jaře ještě suché výhonky, veruna
Šiška z Itálie, 26.3.2015 Obsahuje fotku
Děkuji za reakce, pár semen jsme zkusmo rozlouskli a snědli. Zbytek jsem vysil a všechny vzešli. Říkáme jim LEGO stromy. Když vcházeli, vypadali jak ze sytě zeleného plastu. Dnes jsou viz foto. Zkusím pěstovat dále, a na zimu schovat. Pokusům... celý příspěvek >
Ficus neriifolia - choroba, škůdce?, 27.2.2015
tak to vypadá na třásněnku
Popínavka 19m, 26.1.2015
Na okapové háky rostlinu věšet nebudu. Byla by na samostatné konstrukci, která bude uchycena na krokvých (doufám, že se tak jsmenujou dlohé šikmé trámy sedlové střechy "A".) Mám je od sebe cca 60 cm. Chápu, že Wisteria bude za pár let pěkný macek.... celý příspěvek >
Popínavka 19m, 26.1.2015 Obsahuje fotku
Nějak mi nejde vložit nákres
Popínavka 19m, 26.1.2015
Dobrý den, toková záludnost: chtěl bych na držácích pod okapem vésti popínavku   či liánu, prostě cokoli co doroste cca 20 metrů. K patě domu však zasadit nelze (chodník, nedostatek místa, zastínění stromy). Moje zahrada na jižní straně... celý příspěvek >
Zhodnocení úrody jádrovin 2014, 9.12.2014
Primadelu jsem před několika lety přiroubovala na letní jabloň a letos měla první větší úrodu - na několika větvích více jablek než jiné odrůdy na celém stromě. Sousední Rubinola je sice chuťově lepší, ale Primadely si po letošku cením víc. Jablka... celý příspěvek >
Zhodnocení úrody jádrovin 2014, 8.12.2014
U mne na jihu Čech ze čtyř jabloní letos tři propadly, pouze pár plodů na ochutnání. Pomrzly v květu. Rovněž se objevila čerň a stupovitost. Bez vad na kráse a úrodná pouze Primadela.  I hrušky a peckoviny pomrzly v květu. Hrušek přesto pár... celý příspěvek >
Štuk - rozsypat či ne, 27.10.2014
Dobrý den, při úklidu jsem narazil na pytel štuku, lze ho použít k povápnění zahrady? Nevím přesně co všechno obsahuje. Dle mého je to vápený výrobek, ale nevím postup výroby a tak se radši zeptám. Je hrudkovitý ale dá se rozmačkat. Hezké... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika