Příspěvky uživatele - 211.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Remenica pojazdu,material, 30.6.2013
Zdravím, silon zrovna není ten nejlepší materiál na řemenici, volil bych raději dural, či pertinax, případně běžnou ocel.
Dolmar ES2135, 22.5.2013
Rozměr řetězu je vyražen na liště, kupte si od Oregonu typ 91 VXL.
Rajčata do skleníku, 6.5.2013
Mnohdy mi ve skleníku v tuto dobu vzešla rajčata ze zapomenutého spadlého plodu, vyrostla i zaplodila, takže budte v klidu.Nebo kupte pár sazenic, které můžete nařízkovat, všechny výhony co mi nejdou v linii sázím a řekl bych, že rostou a plodí lépe... celý příspěvek >
Záběh motoru Briggs u nové sekačky, 3.5.2013
Není co zabíhat, motor je tak konstrulován, že záběh není nutný, takže rovnou sekat.
Lišta s navařeným tvrdokovem, 7.4.2013
Nedoporučuje se pouze zápich vrcholem lišty, osobně i méně dopínám řetěz jak u roltopu.
Vietnamské prase - odchov selatek, 31.3.2013
Ještě jeden problém při odchovu, odstav,tedy samostatnost ve výkrmu.Stalo se mi v jednom vrhu, že selata přechod od matky nezvládla.Svině už ztratila mléko, ale selata dosud nebyla schopna samostatně žrát.Má s tímto někdo zkušenost?Zajímá mne... celý příspěvek >
Vietnamské prase - odchov selatek, 31.3.2013
Zajímavé, všechny svině rodily s kancem ve vedlejší ohradě a žádná selata nenechala, je to pro mne nová informace.
Dolmar PS 6400 / PS 5105 / jiná pila?, 31.3.2013
OM 942,a jsem spokojen, dobrá hračka na slabé měkké dřevo, osazena 30cm lištou.Dolmar 6400 mám na kácení a špakování s 50cm lištou, to už je dělo.D5105 bych klidně bral, pokud toho silnějšího nebude většina. Ze zkušenosti, dvě pily, jednou kácet,... celý příspěvek >
Vietnamské prase - odchov selatek, 31.3.2013
Zatím jsem se z takovým přístupem svině nesetkal, vždy selata svině ihned po porodu kojí, což je z hlediska odchovu velice důležité (přísun mleziva),které vybaví žaludek selete pro další život. Nikdy jsem neodděloval selata od svině, chce to ale... celý příspěvek >
Velikost pastvy pro vietnamské prasátko, 16.3.2013 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto
Velikost pastvy pro vietnamské prasátko, 16.3.2013 Obsahuje fotku
S tím lze pouze souhlasit a omlouvám se, že jsem opoměl zdůraznit výkrmovou složku jakou je vojtěška a ty topinambury, je to jejich přirozená strava. Přidám foto mých současných odchovavaných selat, matka větnamec.otec Mangalice.
Velikost pastvy pro vietnamské prasátko, 15.3.2013 Obsahuje fotku
Věc se má asi takto, větnamská prasata se nedají vykrmovat stejným způsobem jako prasata u nás šlechtěná a chovaná.Hlavně jadrné krmivo se u nich mění na tuk (sádlo).Proto musíme těmito krmivy stravu pouze doplňovat v přiměřeném množství.Pokud má... celý příspěvek >
Velikost pastvy pro vietnamské prasátko, 14.3.2013 Obsahuje fotku
Udělejte menší výběh, kde budou prasátka i bydlet a na pastvu je pouštějte.Výhodou bude možnost pozemek chránit při nepřízni počasí a můžete korigovat obnovu porostu.Doufám, že si nemyslíte jako většina začátečníků, že prasata vyrostou pouze z... celý příspěvek >
Akú pílu kúpiť, 10.3.2013
Klidně bych do výběru zařadil i Solo646 s 2.2 kW výkonu a dobrou hmotností za 7900kč, nebo její sestru 652 se stejnou hmotností a výkonem 2.4kW, ta je o tisíc korun dražší, obě danou práci zvládnou s přehledem!!! Oproti moderní Husce za 15 litrů, si... celý příspěvek >
Woodshark 2275 motorova pila, 6.2.2013
Pisatel zřejmě myslí 100m délkových, ne kubických
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika