Příspěvky uživatele - 205.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spravne zalozenie jahodoviska, vase skusenosti, 12.9.2017
0.) Nerozumiem, preco sa pytate az teraz, "hodinu po dvanastej" ked uz Ste ich objednal davno. Preco len neskore odrody? Najvacsi zaujem je o tie najskorsie, lebo to je prve ovocie. Ak kvoli mrazom, to radsej zakryte skore odrody netkanou textiliou.... celý příspěvek >
Golden Delicious, 11.9.2017
S tym Goldenom som na tom podobne. Ked som to rok-dva dozadu popisoval, a oznacil Golden za skoru jesennu odrodu tak ma tu niekto obvinil, ze neviem ako ma chutit pravy Golden a oberam ho nezrely... Som rad, ze tu p. Hlavaty popisujute skusenosti z... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 11.9.2017
Zrejme mal pisatel na mysli cerstvy hnoj. Ten naozaj ku stromom, zvlast mladym nepatri, spali im korene. Navyse, ak v slame bolo vela glyphosatu (roundup, clinic), tak mate dalsi problem. Hnoj treba nechat odlezat, prakticky skompostovat. Az takyto... celý příspěvek >
Cresthaven dozrává, 10.9.2017
OK. Ale tipujem, ze ten nedostatok vlahy v pode, ked aj nie pocas celej sezony, tak aspon pocas nejakeho dlhsieho obdobia mate kazdorocne. Ak navyse nemate cierny uhor ale travu, tak o to horsie. Mam skusenost, ze napr MM106 je na sucho dost citliva... celý příspěvek >
Cresthaven dozrává, 9.9.2017
V tom pripade by som povedal, ze vinnik je jasny. St. julien v suchych podmienkach je stresovany a preto sa niet co cudovat, ze priniesol male plody. Broskynove semenace sa so suchom vysporiadavaju ovela lepsie, ale vadi im tazsia poda (u mna urcite... celý příspěvek >
Cresthaven dozrává, 9.9.2017
OK. Takze pieskom to nebude. A bolo u Vas cez sezonu sucho alebo pravidelne prsalo? Tych 15l je prakticky zanedbatelnych. Ja pouzivam radovo vyssie davky.
Toptaste, 9.9.2017
Verim tomu, ze keby aj tie St. julien boli nepolievane, tak dopadnu ovela horsie nez tie na myrobalane (kvoli plytsej korenovej sustave). Trnavsko 145 mnm
Jofela, 8.9.2017
P. Vyslouzil, je opat mozne, ze vyznamnu ulohu vo Vasom hodnoteni hra Vasa poloha. Mozno tym novinkam treba viac tepla? Sam neviem, lebo ich nepestujem. Ja praveze ked, tak by som zasadil este nejaku neskoru slivku. Minuly vikend este koncil Stanley,... celý příspěvek >
Prebierka plodov, 8.9.2017
Zazil som uz mnoho sezon, takze to nie su nacitane mudrosti z nejakej knizky, ale vlastna prax. Srnky mi sice po zahrade nebehaju, ale v ostatnom sme na tom podobne, mozno som na tom este horsie lebo hmyzich skodcov je v teplych krajoch viac.... celý příspěvek >
Cresthaven dozrává, 8.9.2017
Mohli by Ste prosim, p. Mikes,  upresnit vase podne podmienky a polohu? Mate doplnkovu zavlahu? Ak Ste niekde na pieskoch v teplej oblasti, tak sa vysledku velmi necudujem, lebo SJ ma dost plytko rozlozenu korenovu sustavu a tym padom je citlivy... celý příspěvek >
Prebierka plodov, 8.9.2017
Nevidiet sice stav pred rozlomenim, ale na zaklade mojich skusenosti by som si dovolil dat cast viny aj sposobu zapestovania tych kostrovych konarov.  Zrejme tam boli urobene "vidle" a bolo len otazkou casu, kym sa toto stane. Extremnym pripadom... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 7.9.2017
Jj. tento je super. Vyskusali ho aj susedia a tiez si ho kupili a nevedia vynachvalit. Ine typy od Fiskarsu su ale dost zle - teleskopicky (vikle sa a je aj v maxime kratky, navyse ma mensiu cepel), Xact je o 5 cm kratsi, drahsi a nerobi sa s nim... celý příspěvek >
Broskvoň O´Henry, 7.9.2017
GF677 vyrobi velky strom, preto mozete spravit vysoke vreteno a po mrazoch na vrchu vzdy nieco zostane Navyse, tie zaiger odrody sa mi celkovo zdaju vzrastnejsie, co este umocni celkovy efekt. U nas tak vo vyske >2m, zopar plodov aj nizsie. (Pri... celý příspěvek >
Sušička na ovoce Concept, 6.9.2017
Da sa pouzit aj 9 sit, ale 5.-9. uz len na dosusanie (mam 9 sitovu Concept s regulaciou teploty asi 4-5 rokov staru). Napr. tento rok, kedze boli v SR dva statne sviatky 29.8 a 1.9. pocas jedneho pracovneho tyzdna, mal som ambiciu ususit trochu viac... celý příspěvek >
BIO ochrana revy, 6.9.2017
Ono dost zavisi aj na polohe, mnozstve a rozlozeni zrazok, vyske a sposobe vedenia... U mna sa praveze Eszter javi ako jedna z tych odolnejsich. Znamy ju ma v uzavretom dvore na takom oblukovom vedeni ponad betonovu cestu spolu s Vostorgom a dalsimi... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika