Příspěvky uživatele - 164.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
"Smutná" levandule, 4.3.2012
Děkuji, no jen malinký kousíček, byl tam kousek hlíny před krbem, tak jsem tam dala 2 levandule, ale je to smutné, nějaké nizké rostlinky.
Vylepšení půdy mezi trvalkami, 3.3.2012
Dobrý den, prosím radu.Máme zahradu asi tak 600m.nm.Ráda vysazuju různé trvalky..Jen mám dost tvrdou až jílovitou půdu, že ani motyčkou, pokud nezaprší, nelze kopnout.Ale jak mám půdu zrýt, když mám všude rostlinky.Jak vylepšit půdu plnou trvalek?... celý příspěvek >
"Smutná" levandule, 3.3.2012
Dobrý den, poprosila bych o radu, co vysadit k levanduli, mám 2 vzrtostlé na suchém, slunečném místě, ale je to smutné, jen takové fialové.Chtěla bych k nim vysadit nějaké trvalky, jen nevím jaké..poraďte /zahrádka je 600m.nm./ děkuji Bea
Černoplodé maliny, 3.3.2012
Dobrý den, něco podobného mám na zahradě/nevím přesně co to je, dostala jsem je/. Keřík je takový světle zelený až šedý a má hodně dlouhé šlahouny, musela jsem je omotávat kolem plotu.Poraďte mi prosím, jak a kdy je stříhat..Děkuji Bea
Popínavka do nádoby, 11.11.2011
Dobrý den, prosím poraďte vhodnou popínavku k pergole, ale bude muset být v květináči, je tam betonový základ... Bude na slunném místě. Děkuji Bea
Piliny a dřevěný odpad, 11.11.2011
Dobrý den, ráda bych získala rady od zkušených zahradkářů. Co s pilinama a dřevěnným odpadem po řezání dřeva? Máme spíše těžší půdu na zahradě. Můžu je přisypat do hlíny, ke všem rostlinám? Nebo je některé rostliny nemají rády? Děkuji za odpovědi
Množení plané růže, 20.6.2011
Děkuji..zatím jsem zasadila řízky do skleníku.
Množení plané růže, 17.6.2011
Dobrý den, čtu si tady příspěvky jak množit růže. Píše se tady odstřihnout si růži i s odkvetlým květem, jen nevím, zda ten květ nechat nebo ho mám odstřihnout? Líbí se mi růže, zřejmě planá, je bíle kvetoucí, má hodně malých bílých jednoduchých... celý příspěvek >
Parková růže Rozalia, 7.4.2011
Děkuji, pěkně. A prosím Vás ještě, jak a kdy tuhle růži stříhat, aby byla hustá, pěkně rozvětvená. Děkuji B
Parková růže Rozalia, 6.4.2011
Hm, já vím, jsem otravná, ale dost by mě zajímalo, co znamenají ty zkratky.Tu růži jsem zasadila manželovi do restaurační zahrádky, nemá tam nic kvetoucího, tak jsem zkusila růži, no uvidíme.
Parková růže Rozalia, 6.4.2011
Děkuji moc za pomoc. No na obalu, bylo vše psáno polsky i ten název. A ta růže by měla být růžová. Tak nevím, je to ona? No, dnes jsem ji sázela, nijak jsem ji nestříhala, půdu jsem vylepšila kupovonaým substrátem do spod jsem dala nasekané banánové... celý příspěvek >
Parková růže Rozalia, 6.4.2011
Dobrý den, prosím, kdo má zkušenosti s touto růží, je to polská růže, ROZALIA. Prosím poraďte, jak ji správně pěstovat. Děkuji B
Broskvoň Astar, 1.4.2011
Dobrý den, má někdo zkušeností s broskvoní ASTAR?Koupila jsem si ji na zahradu ve vyšších polohách, prý je odolná..Jaké má plody, teda pokud mi přežije..dík B
Sázení a stříh broskvoně, 27.3.2011
Děkuji, za rady..Víte máme zahradu na skoro samotě, a ti sousedé, co tam jsou určitě nic nepěstují natož broskve..Takže tam rada nehrozí..No a proč jsem zakracovala kořeny, protože jsem to vyčetla na internetu..Ani tady se rady neshodují, tak kde je... celý příspěvek >
Sázení a stříh broskvoně, 26.3.2011
Děkuji, trochu dost nechápu těch 5cm čípky. To je zastřihnout ji za pátým očkem/ne těsně u očka, ale 1cm za/? 
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika