Příspěvky uživatele - 164.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
2. rok hrušeň Konference, 19.3.2012 Obsahuje fotku
hrušeň Konference foto
2. rok hrušeň Konference, 19.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poraďte jak sestříhat hrušeň, loni na jaře sázenou./600m.n.m./ Děkuji Bea
2. rok letní jabloně Piros, 19.3.2012 Obsahuje fotku
Letní jabloň Piros
2. rok letní jabloně Piros, 19.3.2012 Obsahuje fotku
jabloň Piros
2. rok letní jabloně Piros, 19.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, poraďte mi, takhle vypadá stromek jabloně, zasazený loni na jaře. /600m.n.m./Jak ji mám vytvarovat korunku.Byla slabá a přes zimu se polámala. Děkuji Bea
Druhy rlž, 19.3.2012
Dobrý den, ráda bych se zeptala nějakého odborníka růží..Když tady čtu různé rady..nechápu nazvy růží. Např. Kordesovky, Austinky..Mohl by mi to někdo vysvětlit. To jsou druhy růží? Ráda bych si taky pořídila, ale nějaké odolné /zahrada... celý příspěvek >
Růže Emila Maria, 19.3.2012
Dobrý den, má někdo zkušenosti z řůži EMILIA MARIA, majjí ve Starklu. Děkuji Bea
BIOseptik - bakterie do žump a septiků, 9.3.2012
Dobrý den, máte zkušenosti s těmito výrobky? Konkrétně mám na mysli bioseptik do žump? Chtěl bych po použití tohoto výrobků obsah žumpy vylít na zahradu..Díky za rady Roman
Dolomitický vápenec, dusíkaté vápno, 9.3.2012
Dobrý den, prosím věděli byste, jaký rozdíl je mezi dolomitickým vápencem a dusíkatým vápnem? Chtěla bych použít na zeleninové záhony a trávník/ kvůli mechu/. Zahrada je 600m.n.m., do 50m les..Děkuji za rady..Bea
Loňské piliny a listí, 8.3.2012
Děkuji, ale tolik prostoru nemám.Myslela jsem, jestli bych mohla použít tuto směs k zkvalitnění půdy ke keřům i při sázení nových i ovocných např.rabíz.Nebo při sázení balkonovek..Dneska jsem se byla dívat na ty hromádky, ale nevím v jakém stavu... celý příspěvek >
Loňské piliny a listí, 8.3.2012
Dobrý den, mám otázku.Co letost s loňským listím a pilinama, které jsou jen tak na hromadě? Jak je letos a kdy využít? Dík B
Pěstování Josty, 7.3.2012
Děkuji, prosím Vás jak ji zastřihnout při sázení a je jí nutné každoročně stříhat?
Dřevnatění levandule, 5.3.2012
Dobrý den, mám zkušenost s levandulí, že se hodně rozkošatí, a dřevnatí, "rozplacne" se, nedrží pěkně pokupě a už není tak pěkná.. Jak tomu to zabránit, jaké máte zkušenosti? Díky Bea
Pěstování Josty, 5.3.2012
Dobrý den, hledala jsem různě na netu, ale nenašla jsem konkrétní rady, jak ošetřovat a hlavně kdy a jak řezat jostu. Chtěla bych si ji letos koupit a zasadit, tak bych chtěla vědět, jak o ní správně pečovat..moc děkuji za rady..Bea
"Smutná" levandule, 4.3.2012
Děkuji, no jak mám ráda kytičky, tak tyhle jsou mi "nemilé"..Ale díky.No teď bych tak mohla připojit fotku s horama sněhu..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika