Příspěvky uživatele - 147.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo mi zabíjí slepice?, 9.9.2011
Pes.
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 2.9.2011
Nechci kazit Vaše nadšení, ale neřešil bych to nějak "nátlakově". Sám uvádíte, že máte slušné výnosy zeleniny. Jílovitá půda je obecně úrodná, dobře drží vláhu a to má zelenina ráda. Pěstujte ty brambory, střídejte a hnojte, co to půjde.... celý příspěvek >
Vari nechce startovat, 1.9.2011
To může být spousta příčin, najde v krátkosti vše popsat. Základ je jiskra na svíčce (nezapalte si stodolu) seřízené zapalování a karburace v pořádku.
Barva kristalonu, 31.8.2011
A je to tady.To není zelená! To je zelenkavá! Modrozelený spíše. Ale Plod je nažloutlý. Ostatní neznám.
Barva kristalonu, 31.8.2011
Světle zelený je Start, Plod a květ je spíše do žluta.
Prosím o radu s vinnou révou, 28.8.2011
V první řadě byste měla popsat, jak letos sazenice vypadá, jestli je výhon jeden, nebo několik. Pak byste měla být rozhodnutá, jak révu dál povedete, nebo pokud to nevíte alespoň napsat, kde je umístěná. Jestli bydlíte ve vinohradnické oblasti, není... celý příspěvek >
Jak přemístit včely, 17.8.2011
Je nutno rozlišovat přesun na malou a velkou vzdálenost. Při přesunu na velkou vzdálenost se to dělá jak popisujete a je to vcelku bez problémů. Na malou vzdálenost, což je tazatelův případ je to složitější a je lepší použít metodu postupného... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 17.8.2011
Toto se zde řeší každoročně. Najděte si témata ve vyhledávání, nic jiného než tu najdete nikdo nevymyslí.
Vysoká clona - zabránění pohledu sousedům do dvora a do domu, 8.8.2011
Takže jsem se s tím opalováním trefil. Nezazlívejte sousedovi, že se rád podívá na pěknou ženskou, aspoň je normální. Když odmyslím nápady pana josefa, který sice píše rádoby odborně, ale moc mu nevěřím, moje rada je - byť pozdní - jedno hezké ruské... celý příspěvek >
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
Jsou dva způsoby náběhu barvy podle druhu. Nejprve začne zelená barva tmavnout až do namodralého odstínu a pak zelená mizí a objevuje se červená. Nebo začne zelená světlat až trochu do žluta a zároveň červená.  V tu chvíli již bývá paprika... celý příspěvek >
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
Samozřejmě ve skleníku. S tou chutí jsem na tom podobně, připadne mi, jako bych žvýkal trávu.
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
Amy je (pro mne) jedna z nejlepších paprik pro "okrajové" pdmínky. Spolehlivá, raná, úrodná, s dobrou chutí v technické zralosti. Naopak nemám dobré zkušenosti s velkplodými silnostěnnými hybridy. V podstatě rodí u nás způsobem jedna... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 2.8.2011
Jen dodám, že slepice sice mravence nežerou, ale utloukly by se po kuklách. Takže když se vyrýpne v zahradě mraveniště, mají slepice ňamku.
Černá jeřabina, 2.8.2011
Aronie je drtinovitá více či méně, ale vždy, i když je zralá. Mráz tomu nepomůže, spíše zhorší kvalitu celkově. Zralost poznáte podle toho, že jeden den na stromě jsou a druhý ne.
Sousedův ořešák, 31.7.2011
Podle současného občanského zákoníku máte právo "šetrně" odstranit větve, přesahující na Váš pozemek. O oznámení tam nic není.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika