Příspěvky uživatele - 161.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 26.1.2008
Měl jsem na mysli ochotu a vštřícnost jak před pořízením výrobku, tak při objednávání náhradních dílů a řešení dotazů, které pomohly vyřešit drobnější problémy, kdy byl špatně sestaven z výroby oboustranný otočný pluh. nakonec byla domluva taková, že... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 20.1.2008
S benzínem je to zajímavé. Když jsem v roce 1995 kupoval kultivátor MS 19, také jsem v originálním návodu k obluze z USA nalezl, že je možné používat pouze Natural. Při koupi (to ještě Mountfield) stroje nevozil až na dvůr, mi však prodejní technik... celý příspěvek >
Jaký kultivátor?, 20.1.2008
Vůbec se nebojte MS 16 (Mountfield), vlastním jeho předchůdce MS 19 z konce roku 1995. Nemohu mluvit o porcuhách, spíše o výměnách - lana bovdenů, kdy se jedno přetrhlo, výměna uložení kol, což bych viděl jako slabší místo, neboť osa neprochází skrz... celý příspěvek >
Bramborová nať, 20.1.2008
Ve "velkém" zemědělství se používají rozteče 0,75 a 0,9 m. Hodnota 0,63 m, přesněji 0,625 m se používá u malé zahradní mechanizace, kde se rovná roztečí pojezdových kol, zejména jednoosých kultivačních traktorů.
vysazování brambor na jedno místo, 19.1.2008
Téměř na každé zahradě se pěstují brambory na jednom místě a to kvůli nedostatku místa. Alespoň já vždy používám v tomto případě certifikovanou sadbu. Po sklini brambor vždy vyseji zelené hnojení a to v podobě obilí - pšenice, tritikale, zpravidla ve... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 18.1.2008
Vše je o lidech. Ti, kteří mají doma zahradu a využívají zahradní techniku se chovají jinak, než ti, kteří u firmy Mountfield "jenom" prodávají. Například v prodejně ve Strakonicích - prodej i servis jsem se vždy setkal s maximální ochotou... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 14.1.2008
Spíše by mne zajímaly zkušenosti a ceny srovnávám v kamenných, specializovaných obchodech se servisem a máte pravdu v tom, že Fuji a Honda jsou v dané kubatuře cenově, kvalitativně a výkonově srovnatelné.
I toto je Mountfield, 13.1.2008
Aniž bych se chtěl zastávat návodu k obsluze, tak já jsem dostal k sekačce s motorem BS řady Quantum (model sekačky XS 55 MBS) o výkonu 5 koní návody 2. Jeden k sekačce, druhý k motoru. V návodu k motoru je uveden objem olejové náplně a to 0,6 l. V... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 7.1.2008
Netvrdím, že pily OM jsou nějaký zázrak, osobně jsem vlastnil pilu Partner - elektrickou a plastovou a musím říci, že jsem měl ani ne po oroce používání ty samé problémy, jako "důchodce" s benzínovou pilou. Nyní vlastním Dolmar s výkonem 2000 W,... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 3.1.2008
Zvažuji koupi křovinořezu Fuji Motors s motorem Robin - typové označení je BH 3600 AU ze sortimentu Mountfieldu. Ceníková cena je 16240 Kč, reálná cena je cca 14300 Kč, možná méně. Podle údajů se jedná o čtyřtaktní motor o objemu 33,5 cm3, výkon 1,1... celý příspěvek >
Znate stroje značky Pubert?, 21.12.2007
Jedná se o fraancouzského výrobce, který má rovněž zastupení na našem trhu - více na www.pubert.fr. Při pohledu na konstrukci se jedná o kategorii hobby a farmář. Při pohledu na provedení přpojného nářadí zjistíme, že podobné používají rovněž další... celý příspěvek >
Technika orby, 8.11.2007
Existuje vůbec ještě výrobce malotraktorů Balcar?
Re: Mountfield nebo Pony II. od Vari, 4.11.2007
Co se týká nutnosti u kultivátoru Mountfield dokoupit redukci, to je dáno konstrukcí přenosu síly, kdy primární převod je řešen soustavou řemenů, což je systém, který je jednoduchý a nenáročný na údržbu. V základním provedení u kultivátoru MS 19,... celý příspěvek >
Re: Mountfield nebo Pony II. od Vari, 4.11.2007
To není žádná rada, bez argumentů pro a proti. To je  výkřik obyčejného prodejce.
Re: Mountfield nebo Pony II. od Vari, 4.11.2007
To je velmi zajímavé, avšak jednoznačné odmítání kultivátoru MOuntfield zřejmně pramení pouze ze skutečnosti, že jste prodejce. Mám zkušenosti s kultivátorem Mountfield MS 19, což je předchůdce dnešního modelu MS 16 II. Neupoužívám jej k sečení a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika