Příspěvky uživatele - 161.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 24.3.2008
Na webových stránkách www.mountfield.cz jsou nyní nabízeny kultivátory MS 16 a MS 07. Vy máte buď MS 19, případně MS 06, což jsou oba předchůdci jmenovaných strojů. Je tam také ke stažení návod k těmto verzím v*.pdf. Principielně se jedná o stejné... celý příspěvek >
Jaký kultivátor?, 14.3.2008
Výrok o kováři z 19. století je velmi úsměvný...  To, že někomu funguje nějaký stroj, je především o pravidlené údržbě, slušném zacházení... Asi je pisatel spokojen s jiným strojem a je to dobře, že je spokojen a já mu jeho spokojenost ze srdce... celý příspěvek >
Motokultivátor MS 06 - poraďte, 12.3.2008
Zajišťovací prstenec musí na ose zůstst, jinak Vám kolo upadne. Musel byste prstenec upravit tak, aby se osa mohla s tímto namontovaným prstencem otáčet o 360 °. Pak se výstupek na prstenci nezapře o zarážku na náboji kola a trvale bude poháněno... celý příspěvek >
Motokultivátor MS 06 - poraďte, 9.3.2008
U kultivátorů MS se nahrazuje diferenciál právě Vámi popsaný systém se šrouby. Osa je volně zasazena do náboje kola, který je opatřen na vnitřní straně navařeným dorazem. Osa je opatřena vymezovacím prstrncem, který je na jedné straně opatřen... celý příspěvek >
co soudíte o vari pony II/A, 24.2.2008
Tak jako se vyrábí kultivátory s pohonem pojezdu v kombinaci řemen - řetěz s notorem BS, např. Intek, vyrábí se a jsou na evropském trhu k dispozici tyto kultivátory s motorem Honda, tedy s motorem, který se běžně používá na sekačkách a má jej také... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 24.2.2008
Je to BC 360 4T.
Oleomac - dobrý, 23.2.2008
Trochu odbočím k motorovým kosám. Také na náš trh se konečně dostaly. byť zatím jen jeden model motorové kosy Oleo - Mac se čtyřtaktním motorem Honda, což určitě posouvá kvalitu těchto strojů trochu výše. Co se týká ceny, je srovnatelná s ostatními... celý příspěvek >
co soudíte o vari pony II/A, 11.2.2008
Děkuji za odpověď, přesně toto jsem chtěl vědět.
Radličkový kypřič, 10.2.2008
Když jsem před 4 roky zakládal záhon pro pěstování brambor a zeleniny, tak jsem použil starý radličkový kypřič ze slovenskoho kultivátoru PA 50, který je rozebíratelný. Ponechal jsem na něm jen jednu slupici z níž jsem ještě demontoval ostří. Tímto... celý příspěvek >
Domácí vodárna Wilo HVJ-301, 10.2.2008
U této vodárny je jedna věc čerpadlo a jedna věc nádrž s vakem. Čerpadlo je značky Wilo a s ním není problém. Dalším komponetem je nádrž a zde záleži na tom, jak se vodárka sestavena. Například doma vlastníme tuto vodárnu s nádrží vyrobenou v Polsku... celý příspěvek >
co soudíte o vari pony II/A, 10.2.2008
Kultivátor MS 19 je konstruován jako stavebnice. V základním provedení je osazen rotavátorem a "rychlým" převodem. Chcete-li pracovat s pojezdovými koly o rozměru 4.00 - 8, je nutné namotovat redukci na "pomalý" chod. v... celý příspěvek >
co soudíte o vari pony II/A, 9.2.2008
Odpovědi jsem si samozřejmně přečetl. Například motor BS 5,5 k, který se používá také na kultivátorech, avšak kliková a vačková hřídel jsou umístněny na boku a systém převodu je jiný, umožňují instalaci zpátečky a to právě od vačkové hřídele. Přiznám... celý příspěvek >
co soudíte o vari pony II/A, 9.2.2008
Tento citát je přímo z www.vari.cz. Pojezdová kola mají traktorový desén a mají v ráfku zabudované volnoběžky pro jednouduchou manipulaci při práci (např. otáčení, couvání ). Má, nebo nemá tento stroj zpátečku?
Motor Tecumseh, americký nezmar, 2.2.2008
Životnost motoru se těžko odhaduje, závisí na mnoha faktorech. Avšak v návodu k obsluze u BS jsou uvedeny různé typy motorů a jsou rozděleny podle způsobu nasazení. Zde výrobce uvádí záruku a vypadá to asi takto, že u modelu motoru BS xy říká: při... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 27.1.2008
Co se týká toho platu, je důležité si prohlédnout slůvko "AŽ", protože až 500.000 Kč ročně může být také jenom 300.000 Kč ročně a navíc je důležité, jaká práce je přitom požadována a určitě se nejedná o práci 8 hodin denně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika