Příspěvky uživatele - 46.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadnutí Calathei, 12.9.2010
Zakoupili jsme si rostlinu zvanou Calathea. Snažíme se dodržet podmínky pro pěstování, ale rostlina začala chřadnout. Neví někdo proč? Děkuji
Poradíte prosím název kytičky?, 14.8.2010
Mirabilis jalapa
Neznámá květina, 13.8.2010
Je to krásná a voňavá Eucharis grandiflora, Líbenka
Co s posbíranými slimáky?, 9.8.2010
Vanish vůbec neučinkuje, jsou to vyhozený peníze.Přitáhne z okolí spoustu slimáků kteří než ráčí chcípnout tak sežerou vše co vidí.Takto jsem přišel o všechny okurky hadovky i nakladačky.Bylo zajímavé zjištění že sazenice okurek dokola obsypané... celý příspěvek >
Hokaido tykve - kvetou, ale nerodí, 17.7.2010
Hokaido je potvora, nedělá moc plodů.Je třeba aby šlahouny byly alespoň metr dlouhé a pod květem musí být už vidět malý plod.Ty ostatní co vám kvetou jsou samčí a tam vám opylování nepomůže, ty nic neudělají.Letos jsem je zapomněl vysejt ale oni by... celý příspěvek >
Suchý (spálený) trávník?, 17.7.2010
Jsem rád že tráva přestala růst, mám zhruba 1ha travnaté plochy a ta zelená bestie letos rostla úplně před očima.Trávu nikdo nechce ani zadarmo a ještě abych ji zalejval.Vůbec mi nevadí ta krásně žlutá barva hlavně když nemusím sekat.Přijde září a... celý příspěvek >
Jaké trvalky vysadit kolem jabloně?, 13.7.2010
Mám půlhektarový sad a tohle mě ještě nenapadlo.Pod velkými stromy je stín a hlavně tráva působí jako matrace pro spadlá jablka která pak nejsou tak otlučená a hlavně jsou čistá.Ještě tak možná okolo malého stromku ale stejně se to nehodí -je to... celý příspěvek >
Plíseň kaktusu, 18.6.2010
Jde o to jestli to není vlnatka tzv.mšice krvavá-dělá takové bílé chomáčky a připomínají plíseň.Může to být následek nevhodného teplého přezimování.Chybí popis té plísně, bylo by dobré foto.
Pokroucena vrba, poradte prosim, 8.6.2010
Kroucenou vrbu mám před barákem 20let a ze začátku jsem ji nechal růst jak dříví v lese a usychaly konečky větví.Pak mě to jednou přestalo bavit a ořezal jsem ji na jaře všechny větve a založil korunu 2m nad zemí.Od té doby má nádherné letorosty,... celý příspěvek >
Thuje stříhat jenom v srpnu?, 22.5.2010
Musím stříhat živý plot z thují jenom v srpnu? Máme pod ním záhon letniček a úklid větviček je problematický. Raději bych volil jaro, nebo pozdní podzim. Je to možné?
Neznámá kytička, 9.5.2010 Obsahuje fotku
Prosím o určení této kytičky. Děkuji
Dřevo z jabloně - opékání buřtů, 7.5.2010
Před lety jsme v práci z nouze opékali špekáčky autogenem a chutnaly výborně a nebyly vůbec hořké.Můžu vřele doporučit.
Co vaše réva?, 2.5.2010
Jo, kamaráde, nás je, co čumíme zblízka!!!
Jak ostříhat loňskou meruňku, 11.3.2010
Já nemám žádný problém jak střihat 2letou meruňku, jelikož to za mě udělali zajíci.Mám ji sice obalenou ale podcenil jsem letošní 70 cm sněhovou nadílku.Tak uvidím co na jaře předvede.
Jmelí, 27.2.2010
Bydlím v Žamberku a tady je jmelí vzácnost, asi je to nadmořskou výškou.Okolo Hradce Králové jsou borové lesy plné jmelí.Koruny jsou úplně obalené ale u Opavy to jde po listnáčích a jabloních a je to úplná invaze.Je fakt že bych asi trhal jmelí a na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika