Příspěvky uživatele - 141.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podezřele suchý trávník, 11.6.2009
Dobrý den, domnívám se, že tento problém mohl být zapříčiněn jak špatným rozhozem travního osiva, tak špatnými vlastnostmi půdy či Vámi zmiňovaným nerovnoměrných hnojením. Zkuste provést aerofikaci, případně vertikutaci, mělo by to pomoci. K... celý příspěvek >
Typ travního osiva pro daný účel, 11.6.2009
Dobrý den, tuhle plochu mám malou, cca. 50m2, právě o to bych to chtěl mít lepší :) Mám teď ale nejasno, zda si vybrat Gazon (aby rostl ve stínu) nebo Shade (aby se mu dařilo na části zahrady, kde je přímé slunce)?! Vzhledem k tomu, že je to velké... celý příspěvek >
Typ travního osiva pro daný účel, 10.6.2009
Dobrý den, díky za odpověď. Trávník zpravidla sekám každý týden o víkendu. Jak jsem již psal, mám zavlažování, hnojím, a mám i kombinovaný vertikutátor s aerofikací. Co se týče polohy, tak část trávníku je úplně ve stínu, kam prakticky vůbec... celý příspěvek >
Co je to za trávu, 8.6.2009
Ještě bych připojil ke svému předchozímu příspěvku jednu poznámku. Máte tupou sekačku a zasychají vám dosti konečky. Buďto doporučuji nabrousit; pokud je staršího vydání a máte travní koberec (což předpokládá určitou úroveň :) tak zakupte vřetenovou... celý příspěvek >
Co je to za trávu, 8.6.2009
Dobrý den, tyto traviny již mohly být obsaženy v travním koberci, nebo se k vám dostaly jiným způsobem. Každopádně prokázat, kdo za to může je nad lidské síly, a věřte mi, že každý se bude od tohoto distancovat. Musela byste při reklamaci prokázat,... celý příspěvek >
Typ travního osiva pro daný účel, 8.6.2009
Zdravím kolegy trávníkáře, po úspěšném vypěstování Supry od Wolfu bych rád na další menší zahradě vyzkoušel vypěstovat osivo od Barenbrug. Na jejich stránkách jsem vyhrabal dokonce i katalog, je tam velký kvantum směsí, a nevím si příliš s výběrem... celý příspěvek >
Kvalita travního osiva, 19.4.2009
Díky za reakci.. tak trochu jsem si to i myslel :) Už se nedá nic dělat, Supru jsem si koupil, tak ji musím zasít. Chtěl bych se zeptat ale ještě na jednu věc. Kdybych si koupil travní osivo Barenbrug, jak dlouho a v jakých podmínkách se dá... celý příspěvek >
Kvalita travního osiva, 17.4.2009
Zdravím zahrádkáře! Na internetu jsem hledal co nejvíce druhů travního osiva. Preferuji co nejkvalitnější osivo, pokud možno za nějakou "lidskou" cenu. Našel jsem tato osiva od firem: Wolf Garten - osivo Supra, osivo Loretta,.. ... celý příspěvek >
Zkvalitnění trávníku, 21.3.2009
Dobrý den, díky za odpověď. Máte zcela pravdu, někdy je plocha zatěžována více. Pokud jsem to tedy dobře pochopil, stačí prořezat, dosít kvalitnějším osivem a zapískovat.
Zkvalitnění trávníku, 21.3.2009
Dobrý den, tak samozřejmě trávník není největší, ale to si nemyslím, že je hlavní problém. Provoz na něm je poměrně malý, i tak bych rád použil odolnější směs - hřišťovou určenou pro větší zátěž (konkr. Lorettu od Wolf). Hlavně by mě zajímalo,... celý příspěvek >
Zkvalitnění trávníku, 20.3.2009
Dobrý den, zhruba před 3 lety jsem založil trávník na zahrádce za domem (cca. 30m2), jenomže jsem použil ne příliš kvalitní osivo. Tehdy jsem se o to ještě nezajímal, a hlavně jsem chtěl co nejdříve zelený pažit. Dnes tohoto rozhodnutí lituji,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika