Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Presadenie čerešne, 6.4.2016
at se dilo daří doufam že tam mate dost mista mivali jse na zahradě u domu Napoleonku  Van a Henden.. velké stromy pak když se objevila vrtule třešnova nikdo je nechtěl vykacelo se to nyni mame dva burlaty a v sadu u pole kde je dost mista... celý příspěvek >
Secí stroj K-1 pannon, 6.4.2016
dobry den kolik hektaru s tim sejete že se to za ty penize vyplati mělo by to stat tak do dvou tisic podle toho jak to vypada
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 5.4.2016
srnka je šikovna holka před cestou elektricky ohradnik a ona ho přeskočila a proskočila třímetrovou stěnu z ostnaču deset centimetru od sebe vzdalenych tak se kuli tomu z druhe strany kulu davala dratěnka jednou přišla losice s mládětem a jeleni v... celý příspěvek >
Housata, 4.4.2016
používam dratěnou klec beze dna občas ji popotahnu je to perfektně vysakané lepší jak turbo Solo a rostou před očoma za tyden je nepoznate pak už jim porostou brčka v křídlech
Nejchutnější kanadská borůvka, 3.4.2016
myslim že u nas budou nejchutnější boruvky na Šumavě protože když jsem šel brzy rano na Štiftra tak se tam paslo henko tetřevich kuřátek a moc jim chutnaly
Proč nekvetou durancie?, 16.3.2016
to nevim v prni fazi jsem prořezal stare švestky a nic se na nich neurodilo tak jsm je zlikvidoval a vyudl klobasky ja vim je to o penězich ale nejlepší je to vysadit nově protože když jsem tam přesadil hrušky z domova pětilete tak se jich polovina... celý příspěvek >
Proč nekvetou durancie?, 16.3.2016
zdravim něco podobneho jsem řešil před dvěma lety nakonec jsem to skoro všechno vykacel a vysadil znovu švestky třešně višně hrušky ořechy a jabloně na mladší podnože ze starych švestek jsem přerouboval na merunky dalo to dost prace motorova pila tam... celý příspěvek >
Formy na výrobu zámkové dlažby, 14.3.2016
doma to v te kvalitě nedokaže vyrobit nikdo
Jak na kuny, 2.3.2016
železa a sklopec ano
Slivovice od Jelínka, 2.3.2016
jak Vám chutná Volarská zlatá
Šumava a pěstování GOJI, Rakytník, Moruše?, 2.3.2016
na ty boruvky na Plechy chodil už Adalbert Štiftr
Motorové pily - plastový blok motoru, 1.3.2016
nejsem tak bohatej abich si takovou věc koupil
Meruňka do vyšší polohy - 456 m n. m., 25.2.2016
počasí z Volar a celé Šumavy
Meruňka do vyšší polohy - 456 m n. m., 25.2.2016
V tej krasnej Šumavě když je mi nejhuř zajedu tam mezi kamarady projedu se na kole ty naše hvozdy zavzpominam na mlada leta
Meruňka do vyšší polohy - 456 m n. m., 25.2.2016
Lesaci v Nove Peci na Šumave vyška 744 metru krasné merunky akorat je maji o měsíc později než my
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika