Příspěvky uživatele - 81.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jilm sibiřský - likvidace, 29.9.2023
Pane PP, trolla nemá cenu dál krmit... a i kdyby ne, je vidět že nikdy žádné náletové dřeviny nikde opravdu na pozemku nelikvidoval, ale hlavně všechno masivně stříkat Roudupem a spol jako někde ve velkokolchozu. Biegler
Jilm sibiřský - likvidace, 29.9.2023
Garlon neznám, Roundup používám jen velmi opatrně a ojediněle, ale souhlasím s tím, že nátěr pařezů a nebo i postřik listové plochy je lepší provádět na podzim. Biegler
Jilm sibiřský - likvidace, 28.9.2023
82.81, děkuji vám za poklonu, celý dne jsem zde nebyl, ale jak tak sleduji vývoj diskuse ze strany zadavatele, nemohu mé vyslovené pochybnosti zatím rozptýlit. Biegler
Jilm sibiřský - likvidace, 28.9.2023
Nezlobte se, možná někdy hůř chápu a nebo si sedím na vedení, ale jaký je rozdíl mezi uřezáním keře jak vy píšete usmrceného chemií a nebo živého? A chemie budete na zatření pařezu potřebovat méně než na celý keř a to se nebavím o úletu do okolí...... celý příspěvek >
Jilm sibiřský - likvidace, 27.9.2023
TAk 100 metrů živého plotu to by bylo na likvodaci určitě horší než jeden strom. Já spíš myslel, jestli zadavatel není zase nějaký šprýmař, abych rovnou nenapsal troll.. Dokážete si pane Waltře představit kolik Roundupu by na kompletní postříkání... celý příspěvek >
Podzimní pěstování zeleniny, 27.9.2023
Pane Waltře, jako včelička... Já sklízím modré kedlubny z druhého výsevu, ale na konzum u nás už moc v tuto dobu nejdou, u nás spíš tak vepřové maso... Ani já je moc nejím, protože se ještě zbrchávám z konzumace kg a kg hroznů a to ještě mám a před... celý příspěvek >
Jilm sibiřský - likvidace, 27.9.2023
Tak to bych chtěl vidět... A pokud vámi udávanou délku chápu jako výšku stromu, tak jak to stříkáte z práškovacího letadla? A kdyby vám ten Roundup zabral, to necháte jen tak na pospas 100 metrovou souš? Biegler
Réva 2022, 27.9.2023
Na vlákně o těch bubácích mi nejde dát odpověd, ještě někomu jinému také? Biegler
Meruňka Faralia, 26.9.2023
39.22 a kolikrát stříkáte u Bergeronu moniliový úžeh? Já měl letos v mrazové kotlině i Velkopavlovickou a Madarskou a dokonce i Pinkcot, ale u toho to byla jen malá ochutnávka. Biegler
Lobo, 25.9.2023
Lobo mám pane Mičurine, ale je to jablko pokud se nepletu podzimní a doma mi zatím neplodilo. Biegler
Nové odrody marhúľ🍑, 25.9.2023
Já to zase tak přesně zde nesleduju, někdy zde i několik dní vůbec nejsem... Mně ten semenáč roste na nevhodném místě, asi ho stejně budu muset časem vykácet, už nyní je to dost velký strom. A tak jsem si z něj jen dva stromečky zaštěpoval jako... celý příspěvek >
Nové odrody marhúľ🍑, 24.9.2023
Budu si muset natáhnout budí, protože v tak brzkou hodinu spím. Na internetu jsem až tak kolem osmé a to už žádné posty nevidím. Jak sleduju vývoj novinek, tak jsem asi mdlé inteligence také, protože místo toho abych si nějakou pořídil, namnožím si... celý příspěvek >
Počasí, 24.9.2023
Babí léto končí, oráčové zasýpají brázdy. Světlušky otvírají tašky, tajně za zvuku vrtačky. Můzy konečně ale beze studu mlčí, je zde podzim s otevřenou náručí. Bez dýmu bramborové natě, skrajky už visí na špagátě. Barevný podzim pak černo-bílá zima,... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 23.9.2023
Pane Mičurine, sice nejsme v révě, ale napíšu sem, at se to neplete. Našel jsem článek v Břeclavském deníku, že nadějí proti odumírání révy jsou bakterie ze Sahary. Zkoumají to v Lednici a je tam zmínka, že při zakoupení sazeničky je už i ona v... celý příspěvek >
Počasí, 23.9.2023
Počasí se na jízdu kočárů v Kroměříži ale nepodařilo... A nebo snad v Podzámce svítí? Snad můj pravidelný nedělní výlet bude mít lepší podmínky. Biegler
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika