Příspěvky uživatele - 116.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký aku vyžínač?, 30.6.2008
Však aj mám vyzínač Noell (nedávno rozoberaná téma) a údržbu beriem ako moje hobby. A predsa len benzínový motor má väčší výkon ako nijaký akumulátorový vyzínač. Ja by som nikdy nekúpil akumulátorový vyzínač, určite radšej ako som písal malý... celý příspěvek >
Jaký aku vyžínač?, 30.6.2008
Prečo sa trápiť aku vyzínačom keď za tú cenu už kúpim benzínový vyzínač nijakej malej kubatúry(povedzme 25cm3).
Nádobka na miešanie 2-taktného paliva, 25.6.2008
Preto som sa pýtal lebo som túto nádobku dostal spolu s vyzínačom a nebol tam návod ako miešať v tejto nádobke palivo. Nevie to náhodou niekto ako sa v tejto nádobke mieša palivo?
Strunová kosačka Noell, 25.6.2008
Ďakujem za radu. Pýtal som sa hlavne to čo nebolo v návode ako napr. zábeh motora, atď. Kosačka zatiaľ funguje výborne. Za studena napumpujem benzín do karburátora a hneď po prvom trhnutí ide. V hypernove mi toho veľa nepovedali, aj keď som sa opýtal... celý příspěvek >
Strunová kosačka Noell, 25.6.2008
Pán J.S. pozeral som ten karburátor na kosačke a ja tam nevidím žiadnu skrutku na ktorej by sa dalo niečo nastaviť. Na mojom druhom podobnom stroji (tiež 2 takt) je skrutka na nastavenie bohatosti zmesi, ale na tejto kosačke noell nevidím žiadnu... celý příspěvek >
Nádobka na miešanie 2-taktného paliva, 24.6.2008
Dobrý deň. Neviete náhodou ako sa má miešať 2 taktné palivo v tých malých nádobkách, ktoré sú dodávané spolu s vyzínačom? Nádobka má objem 600ml a hore (kúsok pod nápisom 600ml) je nápis 25:1. Tak mám naliať benzín po mierku 25:1 a potom po mierku... celý příspěvek >
Strunová kosačka Noell, 24.6.2008
Ďakujem za vysvetlenie. Ale tenšia struna môže byť, nie?
Strunová kosačka Noell, 23.6.2008
A môžem dať do tejto kosačky miesto tej originálnej 2mm struny aj tenšiu, mám namysli takú 1.5mm, alebo tam musí byť tá 2mm struna.
Strunová kosačka Noell, 22.6.2008
A vie mi niekto povedať, že ako poháňa motor vyzínaciu hlavu? Mám na mysli túto strunovú kosačku noell. Kosačka má delitelnú hriadel. Je tam nijaké lanko alebo niečo iné? Lebo keď som to pozeral tak je do tej hriadeli natlačená vazelína. Pýtam sa len... celý příspěvek >
Strunová kosačka Noell, 22.6.2008
Naša záhradka má len 3á a z toho len polovička je trávnik. Takže záhradka je malá a aj trávnik je malý, takže stroj nebude moc zaťaený.
Strunová kosačka Noell, 22.6.2008
Takže mám kosiť menšiu trávu a po 10 nádržiach je stroj zabehnutý. Ďakujem za radu.
Strunová kosačka Noell, 21.6.2008
A môžte mi prosím Vás niekto poradiť ako mám správne zabehávať túto kosačku? Môžem sekať trávnik hneď na plný plyn alebo nijako inak. Preto sa pýtam lebo to v návode nemám napísané. Ďakujem.
Strunová kosačka Noell, 19.6.2008
Ešte mám nijaké 2 litre benzínu namiešaného v pomere 1:25 tak ho už spálim. Veď to motoru namôže nijako uškodiť, nie? A ešte jedna otázka: ako mám zabehávať tú kosačku? Mám sekať trávu na plný pl yn ako sa píše v návode alebo nijako inak?
Strunová kosačka Noell, 19.6.2008
No ale keď som už namiešal ten pomer 1:25 tak ho už musím spáliť, lebo neviem kde ho mám dať. Dnes som už prvýkrát kosil, lebo tráva po daždi dosť vyrástla a motor dymil len keď bol studený, ale keď sa už ohrial tak skoro ani nebol vidieť dym z... celý příspěvek >
Strunová kosačka Noell, 18.6.2008
Ale tento stroj vyrábajú v Číne a napísali tam pomer 1:25 a v slovenskom návode je napísané 1:40. Toto si neviem vysvetliť, ale nevadí. Ale keď už som namiešal ten pomer 1:25(do 2.5 litra benzínu som dal 1dcl oleja stihl) tak ho už aj spálim veď... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika