Příspěvky uživatele - 23.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
aha diky to som nevedel, no tento stroj ma osadenú motorovú jednotky s výkonom 6,5 HP takže ako píšete je to docela fuška urdžať už aj ked sa pripravuje zem po zime, pred sadením, aj ked ovladanie spojky na rukoveti je pomocník, v pôde je motor v... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
v návode som prečítal aspon čo mi moja madarčina dovoluje že je to mechanická suchá kuželová spojka. o odstredivej sa tam nič nepíše takže asi preto má ovladanie spojky až ten rotavator a ovladanie cez pačku. inač by sa to rozbehlo dopredu už pri... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
jj diky vskušam ak budem na zahrade, možnaže k len takemu okopávaniu medzi hriadkami nebude treba ta radlička čo sa dáva za stroj aby šiel pri kyprení hlbšie do pôdy. možna že ju vyberiem a dám za stroj len take tie "pomocne" kolieska,... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
funguje to takto, na rukoveti su dve páčky, jedna je ovladanie otačok motoru a druhá je na ovladanie tej spojky, ja môžem mať motor vytočený na maximum, ale stroj stoji, pomaly stlačam páčku na lavej strane rukoveti a stroj sa pomaly pohýna (závisi... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
tak pridávam ešte nákres spojkoveho ustrojenstva aj ked kvalita snímky nieje bohviečo : www.upnito.sk/imggal.php ak som to spravne pochopil a človek sa na to pozrie lepšie tak po odskrutkovaní tých dvoch šrúb už pod ovladaním spojky (ta gulatina do... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
ta gulatina do tvaru L na lavej strane je ovladanie spojky, tento stroj nemá radenie rýchlosti. to ovladanie spojky je ovladane pomocou lanka v bowdene ktore je pripevnené o páčku na pravej strane rukoveti. jemné dostavenie zaberania spojky je robené... celý příspěvek >
Dakr panter, dobrá volba?, 23.3.2008
nebral by som to s motorom Briggs. známy to má osadené motorom briggs a vraví že je to žráč benzínu, rýchla zmena otáčok motoru spôsobuje take klepanie dosť ostré, motor má asi 2,5 roka servisovaný riadne v servise na jesen a už je to pekná škarpa.... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
aha diky za vysvetlenie, bol som sa spýtat v jednom obchode kde predávaju VARI stavebnice ale aj taketo rotavátory, tam mi povedali že ak chcem dat motor na adapter "kosačka" tak že vraj potrebujem spomalovaciu prevodovku. čo to vlastne je??? a... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
diky moc za reakcie a skusenosti, tak teda vyskúšam to aj ja na tých 1+1 nožoch a ked sa to bude veľmi boriť do pôdy tak bud použijem motyku :) alebo sa posnažim zam nejako vliesť s 2+2 nožmi. No nemám s tým strojom ešte take skusenosti pretože... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 22.3.2008
Zdravím, chcem sa spýtat či môžem na okopávanie medzi riadkami zeleniny použiť rotavátor tak že na jednej dtrane bude jeden nôž a na druhej druhý. ja len či to nebude málo ide o stabilitu, je to silný stroj a ztreba za nim dosť rýchlo kráčať a... celý příspěvek >
Elektrická retazová píla Florabest 2000/7, 18.3.2008
Zdravím, no pílu som si kúpil práve preto, čo popisuje autor druhého príspevku, popilit s tým drevo do pece, a občas nejaký shnitý strom s tým vypíliť, čo sa týka kvality výrobkov z obchodu LIDL tak som absolutne spokojný, ešte ani raz ma... celý příspěvek >
Motor jikov, 12.3.2008
oska klapky plynu...to neverím ja som ju kúpil s domnením že je to ona a nakoniec to bolo spôsobené rozpletením lankom v bowdene plynu, nový bowden + znovunastavenie karbecu a motor bežal jak hodinky. ešte tolko že v mojom kaheci bola šrúba čo drží... celý příspěvek >
Motor jikov, 12.3.2008
Zdravíčko s pohonnou jednotkou MOTOR JIKOV JM4-003 som  mal len dobre skusenosti ak nepočítam zadretie motoru (benzín bez oleja) a výmenu zapalovania. Ja som ho mal z 1992 roku a to štartovanie šlo fakt tažko niekedy tam vznikla taka kompresia... celý příspěvek >
Motory Jikov, 12.3.2008
Taktiež mám s motorom JIKOV veľmi dobré skusenosti k plnej spokojnosti pri pravidelnej udržbe behal motor JIKOV JM4-003 celých 15 rokov. Motor bol používaný v plnom rozsahu otáčok a štartoval predpisovo podla knižky k obsluhe. Vrelo... celý příspěvek >
Jaký kultivátor?, 12.3.2008
Mal som možnosť s tým MKS - 60 robiť, teda rotavarovať. Malo to motor tecumseh ten to utiahol v tom problem nebol, bol problem v tom že to bol stroj veľmi tažký nemotorný, po dojazde na koniec poľa som musel rotavator zo zeme vytiahnut potrapit sa s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika