Příspěvky uživatele - 23.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 6.4.2008
štrkovu zeminu zrotavarujete s 6HP motorom uplne v pohode, mam tecumseh centura 60 OHV na rotavarore ktorý má šnekový náhon, prenos výkonu cen suchu lamelovú kuželovu spojku. nemám žiadny problem rozbyť ani nepooranu štrkovú zem.
Agzat nebo MKS-60, 4.4.2008
zdravím, tak čo sa týka systemu tak značky AZGAT to je jednoznačne, už len sa toho stačí dotknúť a vieš že je to poctivý a tvrdý stroj, pohonnú jednotku by som bral Tecumseh, ja mám teraz tecumseh centura 60 OHV o výkone 4,7kW (6,5HP) má objem... celý příspěvek >
Briggs, 3.4.2008
no volnobeh... nastavenie plynovej páčky na rukojeti do polohy korytnačka, ja to beriem jak volnobeh ktorý je aj tak chvilu kolisavý, pri fakt horucom motore už to skoro nereaguje na zmenu plynu. to s tým nožom, no neviem mne to skôr pripadá na tu... celý příspěvek >
Briggs, 2.4.2008
ten vyfukový ventil asi má byť otvorený lebo briggsy nemívaju dekompresný ventil a zvičajne ani nemaju kompresiu takže sa to musí niekde stracať to som ja durkovic
Briggs, 1.4.2008
vidiš ja mám s briggsom zase dosť zle skusenosti, osobne mám briggs LS45 na kosačke ktora ma 2,5 roka a ten motor je hrôza, nadmerne vybracie kolisajuce otáčky, spotreba oleja, benzínu nadmerná, na volnobehu sa mu klepe výstupná oska, proste hrúza, a... celý příspěvek >
Briggs, 1.4.2008
No vlastne ano pri zatrvorenej klapke to nasava benzín namiesto vzduchu.
Briggs, 1.4.2008
ak to nemá ani sitič ani pupmu tak, myslim že to bude robené cez šrtiacu klapku, pri štarte sa dá páčka do polohy START (otvorená škrtiaca klapka) a ked naskočí tak je vyhrane a ked nie, tak opakovať štart.
rotavator Misina Delta T-6,0D, 31.3.2008
tak pridávam aj fotky rotavátora, u nás je to shodne s typom KF Dragon 65 ktorý stojí na slovensku cca 21 000, ja som ho kúpil v madarsku za polovicu, takže len take cenové... celý příspěvek >
Jak používat rotavátor, 31.3.2008
servus, no ide o to či to ten motor utiahne takúto nepooranu lúku alebo nie, ak áno tak v pohode to prejsť tak tri krát potom vyhrabať ako tak plevel a potom do toho pustit stroj a na vyšších otáčkach motoru nechať pôdu rozsekávať až do sýpkej pôdy,... celý příspěvek >
rotavator Robix, 31.3.2008
tak to je dobre, :) jo inač ešte neviem či si dával aj nové obloženie odstredivej spojky, ak nie možna že asi ho bude treba vymeniť, taka nová lamela robí s prenosom výkonu divy. ale ked si to poradilo aj s blatnou pôdou tak je to asi OK. tak ať... celý příspěvek >
rotavator Robix, 28.3.2008
zdravím, tak z toho rotavátoru si urobil doslova nový stroj :) ta fotka so sberných surovín... nechapem ako može niekdo takto doriadiť motor a celkovo stroj, fotka po renovácii je uplne super len výfuk by som volil taký ako majú motory JIKOV presne... celý příspěvek >
Návod na obsluhu KF Dragon 65, 25.3.2008
Zdravím, zhánam návod na obsluhu rotavátoru KF Dragon 65 (alebo 45, 55) diky moc ak by ho niekdo mal prosím ozvite sa na:  tarjanyi@zoznam.sk alebo môže byť aj od rotavátoru KF 04/6. Diky za pomoc
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
Ešte by som sa teda chcel spýtat majitelov štvortaktov na týchto da sa povedať malotraktoroch ako to zabehávali. mne poradili že stačí mať nasadený menší počet nožov, ake máte skusenosti vy??? diky
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
kludne prispievajte rad diskutujem :) jj dobrá poznámka, asi fakt bude potreba tej spomalovacej prevodovky ktora sa zaradí medzi motor a skrinu rotavatora, no zatial regulujem otáčky nožov a teda aj rýchlosť kyprenia pôdy otáčkami motoru pomocou... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
tak diky za rady, vyskúšam na další víkend a dám vediet ako je to najlepšie, s tou spojkou sa snažím narábať v zábere čo najmenej, zatial som v zabehu takže bežím na celkovo 4 nože a tie postranne taniere. po zabehu ak bude potreba tak využiem aj... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika