Příspěvky uživatele - 248.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lopatkovec - světlají listy, 6.6.2016
Konvalinko, zkuste dát do podmisky kamínky s vodou a postavit květináč na ty kamínky, bude mít vlhčí vzduch kolem. Měla jsem to tak, dokud byl malý.  Lída
A tráva roste a roste, 6.6.2016
Také souhlasím s Ivanem . Pro tazatele : zkuste se v okolí dotyčné louky poptat, jestli by si tam nechtěl někdo udělat seno pro zvířata, bylo by to vyřešené. Jinak mám ten pocit, že teď existuje i nějaký zákon (nařízení?), že majitel se musí... celý příspěvek >
Jahody v květináči, 6.6.2016
No, právě ohledně plísně si myslím, že to bude ve skleníku větší problém, než venku (malé proudění vzduchu, teplo a vlhko).           Lída  
Jahody v květináči, 6.6.2016
A proč? Nechápu důvod. Navíc bych měla obavy, že v tom skleníku bude moc teplo a vlhko.            Lída
Je zmlazeni kaceni?, 5.6.2016
Jo, to trojpuk také. Jenže tady rostlo hafo agresivní plevele, kterou vzrostlé keře brzdily. Když je ořezali, plevel dostala šanci a přerůstá pahýly keřů. Řezali to nějak v létě, dva roky po sobě. Už to mezi keři nevypleli ani je nepřihnojili,... celý příspěvek >
Je zmlazeni kaceni?, 5.6.2016
No, u nás v ulici zmlazovali "odborní pracovníci" technických služeb nádherně kvetoucí pás trojpuků a komulí tak, že ho dva roky po sobě uřízli cca 40cm nad zemí. Teď po dalších dvou letech tam rostou kopřivy a mezitím sem tam malá větvička. A živé... celý příspěvek >
Plíseň v jezírku, 5.6.2016
V akvárku se používala malachitová zeleň nebo hypermangan, v jezírku nevím.           Lída
Je zmlazeni kaceni?, 5.6.2016
Kácení je něco jiného než zmlazení. Zmlazení je zakrácení nebo prořezání, ne uřezání.  Lída
Přehnojení nebo nedostatek železa?, 5.6.2016
Na té dipladénii máte podle mne svilušky.           Lída
Hnojení jahod, 5.6.2016
Dávám Cererit zjara při čištění po zimě a pak po sklizni.          Lída
Lopatkovec - světlají listy, 4.6.2016
Lopatkovec chce zalévat poměrně dost (některé se pěstují i v akváriích), jednou týdně je na něj málo. Jinak ten svůj jsem nehnojila ani nerosila co ho mám, a je to už pěkných pár let. Ale tu zálivku aspoň 2x týdně, v letních pařácích i častěji. Jinak... celý příspěvek >
Černání okrajů listů, 4.6.2016
Ty konečky větviček mohl před třemi týdny ožehnout mrazík, to by tak vycházelo. Jsou křehoučké a citlivé. U mladého stromku to mohlo chytit i kraje listů. Nijak bych se neplašila, to bude dobré... celý příspěvek >
Dlouhodobé skladování přípravků na ochranu rostlin, 4.6.2016
Nevím, jak to dělají ostatní, já práškové používám i po uplynutí doby použitelnosti (pokud nezhrudkovatí nebo se jinak nezmění), tekuté tak max. rok po udané době trvanlivosti. Tekuté chráním před mrazem (nosím ze zahr. na zimu domů). Práškové... celý příspěvek >
Zlatice, na kterou poletí včely?, 4.6.2016
Menší forsythie : F.viridissima Bronxensis cca 0,5m, F.intermedia Maluch cca 1-1,5m, F.x intermedia Arnold Dwarf cca 0,9m. Tyto kultivary rostou spíš do šířky. Jak to mají se včelkami nevím, u mne mají včely výběr dost široký . ... celý příspěvek >
Kroupy... a je po úrodě, 3.6.2016
To je hrozný. Člověk se s tím piplá a pak přijde tohle a je úplně bezmocný. Držím palce, ať vám toho co nejvíc přežije!           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika