Příspěvky uživatele - 7.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TZ4 K14 a příslušenství žačka B., 13.2.2008
Zajímalo by mě výrobce sekačky Busatis za TK. Dík
TZ-4K-14, 10.2.2008
Nebo němého HOLDRA různých modifikacích.
TZ-4K-14, 10.2.2008
Dík za opravu a doplnění informací. Je to dlouho co jsem to viděl a pravděpodobně jsem se splet. Jestli máš fotky tak je prosím pošli. Rádi si je skoukneme a timto apeluji na všechny co mají nějaké fotografie atˇje prosím pošlou. Např. M6, TJ-6.5,... celý příspěvek >
TZ-4K-14, 9.2.2008
Jsem z okolí Plzně. Ohledně výroby stačí si sehnat převodku řízení, kardán a zadek z TK. Ale jak jsem psal dřív 4 stupen převodu je vůdči motoru slabý. To co je ten modrý malotraktor z tim TK je originál z Prostějova. To už jsem také... celý příspěvek >
T4-K14, 7.2.2008
Na fotce je vydět vylepšená hydraulika na vlek a na píst. Je to řešeno na pístu rychlospojkou. Jednoduché a levné, akorát se to musí přehazovat.
TK, TZ, MT, Holder, 7.2.2008
Franc: Odkaz jsem napsal na forum T4-k14 vs TZ4-K14.
TZ-4K-14 a příslušenství, 7.2.2008
Franc: Předem mého psaní bych poděkoval Jardovi za odeslání mých fotografiích. Je vydět, že jsou na světě lidé co pomůžou druhému! Nejde mi odeslat do diskusního fora fotky, ale pracuje se na tom. Ještě jednou dík. Na fotografii 1 je T4-K14 po... celý příspěvek >
TZ-4K-14 vypínání předního diferenciálu, 4.2.2008
Jsem vlastník T4-k14 a mám tam vypínání předního a zadního pojezdu. Akorát mi nejde narozum proč novější TK to tam nemají??? Přece zvedání přední nápravy není řešení!! To jsem zvědav jestli mi někdo kloudně odpoví. Dik.
TZ-4K-14 vypínání předního diferenciálu, 4.2.2008
Zajímalo by mě jak se dá použít stacionární jednotka pohonu, když  nejde u novějších TK vypnout pojezd kol (předních)??? Například zapojení štěpkovače. Dík.
Malotraktor Holder A-20, 4.2.2008
Dík za odezvu. Budu rád za vše co se týče malotraktoru HOLDER A20 Cultitrac. Zejména pohybující se cena , parametry a kde schánět náhradní díly. Adresa : mt8.132@seznam.cz 
TZ-4K-14, 4.2.2008
Jirko prosím tě moc mi zaujalo to ozubené kolečko 3 stupně. Rád bych si ho vyměnil. Třetí stupenˇje pro jízdu dost pomalí a má rezervu. Také jsem měl rozebranou převodovku je jednoduchá a stohoto důvodu mě to zajímá. Dík
TK, TZ, MT, Holder Maďarská verze, 31.1.2008
Velice pěkné. V Madarské verzy jsem to ješte neviděl .
brambory - Valfi, 31.1.2008
Zajímalo by mě jaké jsou chutově fialové brambory odrůda Valfi. Scháním na skoušku tuto odrůdu a nemůžu jí sehnat. Zaslechl jsem, že se už prodává. Poradte prosím kde jí sehnat a něco o ní.
TZ-4K-14 a sekačka Inzeco 1200, 29.1.2008
Zajímalo by mě jakou máte skušenost z dvoububnovou sekačkou INZECO 1200. Slyšel jsem, že TZ4-K14 je slabý. Co je na tom pravdy?
TZ-4K-14-F, 28.1.2008
Už jsem se toho vypínání pojezdu přední nápravy všiml. U MT8-132.2  r. 92 to není a já mám T4-k14 r. 71 a vypínání pojezdu přední nápravy má. Také mě to zajímá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika