Příspěvky uživatele - 107.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořešák v nadmořské výšce cca 650 m?, 18.9.2011
na zahradu.cz chodím už dlouho, ale o ořechu čtu poprvé a mám pochyby - mám Mars, 20 let, plodí od třetího roku, jz svah. Slibovala jsem si malý strom, dneska je to obr.  Pod korunou stromu z východní strany rostou a zrají maliny, letos dokonce... celý příspěvek >
Black Magic, 10.9.2011
Pravdou je, že já jsem nestříkala vůbec a v podstatě mne těšilo a těší, že k výskytu perenospory přes chatrné léto došlo až teď. ZT.
Black Magic, 9.9.2011
Taky jsem byla nadšená už sazenicí, navíc krásně narostla. Jenže - mám od různých odrůd 7 hlav, ale jako jediná právě Black Magic chytla před pár dny perenosporu ve velkém... no uvidíme, až zarodí. ZdeňkaT.
Nejaromatictejsi odruda, 9.9.2011
děkuji za odpověď, taky si myslím, že je to podnoží - ta druhá na semenáči roste krásně,  ale třeba budu za čas vděčná tomu slabému růstu. Mám zahradu v nadm. výšce 450 m, takže u mne to bude asi s tou chutí ještě horší - no za pokus to jistě... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 6.9.2011
Pro p. Vysloužila - jak se daří meruňce Leala? Už jste ji ochutnal? Sadila jsem ji v 10/2009 /jak jsem si výše přečetla/, ale ani kvést se jí zatím nepodařilo a taky v porovnání s další meruňkou, současně sázenou Barborou, z ní neroste ani hezký... celý příspěvek >
A je po úrodě, 6.9.2011
pro Pala: Teprve teď jsem si přečetla povídání o boru proti mrazům. Na začátku píšete, že se to týká i zeleniny /papriky, rajčata/, na konci už pak jen o stromech. Myslíte, že by se to dalo aplikovat i na réví? Děkuji. ZT
Slahouny, 6.9.2011
přidávám se k dotazu - co s ní dál? Na konci srpna jsem ji střihla asi ve výšce 170 cm, na podzim bych ji chtěla položit a přihrnout  - jenže nevím, jestli je křehká natolik, abych ji zlámala, což bych pochopitelně moc nerada...
Špagetová dýně, 16.8.2011
Máte někdo zkušenosti se zpracováním špagetové dýně? V Receptáři jsem před časem viděla, jak v hrnci bylo plno "špaget" ze jmenované dýně - pustila jsem TV pozdě, takže nevím, kdy je zralá a jak se vlastně vaří. Mám už tři koule a ráda bych... celý příspěvek >
Angrešt Karmen, 14.8.2011
Od šlechtitele p. Vrány mám ke své spokojenosti angrešt Prim - Kruh Jilemnice teď nabízí červený od stejného šlechtitele pod názvem Karmen. Plodí už někomu z vás? Jaký je chuťově?. Děkuji.  ZT
MM 106, 14.8.2011
Znáte prosím školku která nabízí jabloně na MM 106? Na Valašsku jde celkem dobře, ale školky už jabloně na těchto podnožích nenabízejí. Jabloně na M 9 trpí v naší nadm. výšce nadměrně rakovinou.
Jednoočkové rezky, 8.8.2011
Děkuji za obsáhlou odpověď,  -   i špatná zkušenost je dobrá zkušenost... ohledně očkování můžu říct, že asi závidím ZT
Jarní řez broskvoní, 6.8.2011
Horké jaro, nicmoc léto - předpokládám, že sníh přijde letos brzy, kdy stromy ještě nestačí shodit listy. Proto se tady ptám:  Můžu uříznout hrubou větev u broskvoně v tuhletu dobu? Větev je vykotlaná, tíhu sněhu už by neunesla a zlomila by se.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika