Příspěvky uživatele - 6.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Housenky na listech rajčat, 25.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, listy rajčat mi vyžírají housenky, můžete mi prosím poradit, jak se jich zbavit? Jsem připravená na boj s plísní, ale s housenkama opravdu ne. Doma mám pouze mospilan. Moc děkuji za radu, Tereza
Neznámá choroba rajčat?, 22.7.2011 Obsahuje fotku
Díky za radu. Nedalo mi to a šla jsem se podívat na rajčata. Na jedné rostlině jsem našla na horních listech hnědé tečky-nevíte, co to je? Ten světlý povlak je způsoben podřezáváním domu.Díky za případnou reakci
Neznámá choroba rajčat?, 22.7.2011
Tak já nevím, ale pán píše, že se to začalo objevovat zhruba před měsícem-pokud by to opravdu byla plíseň bramborová, neměl by už zničené rostliny a plody? Můžete sem hodit nějaké fotky rostlin s plísní? Soused má bramborové pole hned za plotem a... celý příspěvek >
V jakém stadiu máte melouny?, 19.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, tento problém jsem také měla a zde na fóru mi byla dána tato rada : pořiďte si štěteček a opylujte ručně. Sbírejte pyl ze samčích květů(to jsou ty bez plůdků) a přenášejte jej opatrně na samičí květy. Proveďte to několikrát a určitě budete... celý příspěvek >
Naprasklé vijany u odrůdy Ildi, 12.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem si všimla, že mám u dvou rajčat odrůdy Ildi naprasklé spodní vijany a u ostatních rostlin to vypadá, že je budou brzy následovat. Neudrží váhu plodů. Snažila jsem se je nejdříve podepřít (jeden vijan jsem zlomila a mé srdce... celý příspěvek >
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 9.7.2011
Jsou to ty okřídlené a jsou na stoncích... ty rajčatům neškodí? Omlouvám se za možná hloupý dotaz...
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 9.7.2011
Tak přesně tohle mám taky... kvůli nedostatku místa pěstuji rajčata v kýblech, ta to mají, na zahrádku se mi jich vešlo pouze šest a ta to nemají. Loni jsem nic nepodnikla a rajčata v pohodě dozrála. Ovšem dnes jsem našla na rajčatech mšice-mám proti... celý příspěvek >
Hnědý spodek rajčete, 7.7.2011
Děkuji vám za rady. Zkusím tedy "přivápnit". Pokud by se situace dále vyvíjela, dám vědět. Pěkný večer a ať vám to pěkně roste, Tereza
Hnědý spodek rajčete, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem našla dvě rajčata, která nevypadala úplně zdravě. Myslíte, že je to nějaká nemoc nebo se prostě "nepovedla"? Měla nahnědlý spodek, nebyl ani měkký, nezasahoval příliš do hloubky. Přikládám foto a děkuji za případné reakce,... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 7.7.2011
Dobrý den, moc děkuji za rady. Byla jsem pilná jako včelička a opylovala jsem štětečkem. Zatím se dva melouny chytly a rostou jako z vody!
Hryzec, 1.7.2011
Tak jsem zalívala rajčata a pod jedním z nich se doslova propadla zem. A našla jsem tři hluboké díry... Loni jsem hryzce vypudila Rodexem - vykuřovacími patronami, tak to vyzkouším i letos a dám vědět, jestli to opět pomohlo. Tereza
Melounoviště 2011, 25.6.2011
Děkuji za radu. Kdybych nebyla máslo, zeptala jsem se dřív. Ale třeba se zadaří...
Melounoviště 2011, 25.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dva roubované melouny, jsou venku. Už měly několik plůdků, ale vždy zežloutly a odpadly. Nevíte, čím to může být? Rostliny rostou nádherně, kvetou... Možná bych měla podotknout, že jsem z Vysočiny, 540 m.n.m. Já vím, že je to utopie,... celý příspěvek >
Slimáci, 25.6.2011
Já mám také pocit, že je jich méně než loni a taky že začli vylézat později. Obrovské zrzavé mám taky, navíc i šedé s černýma flekama-ti jsou ozvlášť velicí, mají snad 10 cm a ač mi to normálně problém nedělá, u těhle se mi zvedá kufr, když je... celý příspěvek >
Plíseň u rajčat?, 6.6.2011
Děkuji za radu, pane Mirku:)). Tereza
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika