Příspěvky uživatele - 199.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 4.8.2009
A nemáte náhodou Aktinidii polygamu? Na tu jsou kočky jak šílené. Obsahuje totiž látky, které se používají pro omámení kočkovitých šelem jako je třeba lev. Aktinidie polygama též Aktinídie stříbřitá je totiž dost podobná kolomiktě ale má listy na půl... celý příspěvek >
Jalovec obecný - koření, 4.8.2009
A kde se dá koupit ten nejedovatý?
Jalovec obecný - koření, 4.8.2009
Jalovec obecný je i v Česku domácí rostlinou a je chráněn. Je to jehličnan, často vysazovaný jako okrasný a vytváří samčí i samičí rostliny. V minulosti byl jalovec považován za účinný lék proti mnoha nemocem a byly mu přisuzovány magické účinky.... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 4.8.2009
Možná tu kustovnici nikdo dlouho nepěstuje :-) Já na ni mám teprve jeden květ, ale je stará dva roky, takže ještě musím vydržet, abych mohl říct zda-li bude plodit či ne.
Kustovnice čínská, 4.8.2009
Meruňky? A to proč?
Jalovec obecný - koření, 4.8.2009
Dobrý den, najde se tu někdo fundovaný a spolehlivý, kdo se vyzná v Jalovcích? Rád bych si pořídil nejedouvatý druh Jalovce Obecného, jehož plody se používají jako koření. V marinádě na grilované maso je úžasnou změnou chuti oproti běžných stále... celý příspěvek >
Ženšen, 13.7.2009
Tak jsem se dočetl o americkém ženšenu (Panax quinquefolius) který vypadá stejně jako čínský, ale roste v teplejších krajích než ten čínský. Nemáte s jeho pěstováním někdo zkušenosti, nebo nemůžete sehnat semena?
Kdo poradi?, 12.7.2009
Naroubujte na ni red haven a pod a možná bude odolnější a hlavně jedlá.
Ženšen sibirský, 9.7.2009
A jakou má ten keř výšku v dospělosti?
Kustovnice čínská, 30.6.2009
Pro ty nejnatvrdlejší: Lycium halimifolium je kustovnice obecná a ne cizí. Cizí se jmenuje Lycium Barbarum a je to v podstatě jedno, protože všechny včetně Lycium Chinense mají jedlé pody a jedovaté listí. Lyší se opravdu velmi málo, možná jen podle... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 29.6.2009
Na Starklu co se týče jejího pěstování v podstatě lžou, vůbec nerodí za dva roky, spíše za čtyři a vůbec se nemá mulčovat, je to hovadina. Přečtěte si zkušenosti amerických farmářů, žádné mulčování kůrou ani dostatek vláhy, přesně naopak!
Ženšen, 29.6.2009
Ženšen pětilistý není ženšen a obsahuje jiný druh látek, takzvané gypenosidy podobné ginsenosidům z pravého ženšenu Panax Ginseng. Krom toho má i jiné složení látek a jiný poměr. A právě ve složení a v poměrech je kouzlo účinku pravého ženšenu na... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 29.6.2009 Obsahuje fotku
Kustovnice čínská, nazývaná též Goji (Godži), Wolfberry (vlčí bobule), Duke of Argyll's tea tree, matrimony-vine (aglicky), Kuko (japonsky), Lycium Chinense a pod. (latinsky), Gu gi ja (korejsky), Bukketorn (norsky), Dre... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 29.6.2009
Teď jsem zjistil od evropského pěstitele, že kustovnice čínská je nenáročná na pěstování a že rodí za tři až čtyři roky, takže je tu naděje.
Kustovnice čínská, 28.6.2009
Ahoj Yaw, mohl bych si u tebe nebo u někoho kdo má víc rostlinek vysazených ze semínek z jedlé kustovnice čínské (Lycium chinense) zamluvit jeden kus? Porovnal bych ho s tím co jsem si koupil u Starkla. Na zahraničních encyklopediích jsem se dočetl,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika