Příspěvky uživatele - 114.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní ibišek, 27.9.2010
začátkem července začínám hnojit na květ. Pokud má dost slunce, začíná vykvétat koncem července. Ty přesazené mají letos nárok na nedostatečný výkon
Může být mulč z thují?, 25.9.2010
Paní Lído, už jsme tady probíraly větve tůjí jako ochranu hortentií. Psala jste, že by to mělo být OK. Mně se to pořád nezdá, mám dvě obrovské několik desítek let staré stromy- tůje a každoročně najaře z nich opadané rezavé větvičky shrabávám a... celý příspěvek >
Myši všude - jak na ně, 24.9.2010
Wimpi a co byste poradil na potkany v městské zástavbě, vnitroblok starých činžovních domů, sklepy po rekonstrukci, vyklizené a potkani se tu prohánějí jak v zoo
Co patří a co ne do kompostu, 23.9.2010
Jen bych dodala, že mi jde o použití takového kompostu na záhony ke kytkám a okrasným keřům
Co patří a co ne do kompostu, 23.9.2010
Je možné jako kompost použít to co vzniklo v jámě, do které se házela výhradně jablka? Vypadá velmi dobře, krásně sypký, tmavý.
Břečťan popínavý, 23.9.2010
Hanko, ale je to krásný soliter není ho škoda? Já o staré stromy porostlé břečtanem usiluji už několik let, vždy v zimě vymrzne...
Co to je?, 14.9.2010
Já myslím, že hnojit v zimě jedenkrát za měsíc je moc . To tak zalévat jednou měsíčně. Hlavně chce světlo
Ficus benjamina žloutne a opadává, 14.9.2010
Markéto, ještě koukám, že ho máte na kryté terase, ale ve venkovní teplotě a ta už je na pokojovky nízká. Určitě bych ho dala dovnitř do bytu, potřebuje světlo, ne přímé slunce a stálou pokojovou teplotu. Víc asi udělat nemůžete
Ficus benjamina žloutne a opadává, 14.9.2010
Než se Vám ozvou odborníci tak moje zkušenost. Ficus benjamin je citlivý na vše: změnu místa, osvětlení, teplotu, průvan... takže asi vše dohromady
Kdy ostříhat bylinné pivoňky?, 12.9.2010
Bylinné pivoňky stříhám buď když na podzim když uklízím zahradu (dřív ne) nebo vůbec. Listy tak jako tak přes zimu zvadnou a uschnou, na jaře vyrostou nové výhony. Hlavně nestříhejte v létě hned po odkvětu
Magnolie - pěstování a střihání, 6.9.2010
Magnolie jsem sázela do kompostu a trochy rašeliny. Půdu na zahradě mám spíš hlinitopísčitou a moc se jim daří
Vazby z kvetin a ruzne vytvorky z niceho, 6.9.2010
Nechte květ co nejdéle na rostlině, ustřihněte až bude skoro zaschlý. Nestříhejte dlouhý stonek nebo vám příští rok nevykvete
Slimáci, 27.8.2010
Všichni máme slimáky v kompostu, i když je na zahradě během léta každý nějak hubíme. Napadlo mě, jestli to znamená, že si je pak s kompostem zase roznášíme po zahradě?
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 27.8.2010
Ale na tomto vláknu mluvíme o stromech, které z nějakých důvodů vykácet nechceme, naopak jsme rádi, že je na zahradě máme.
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 27.8.2010
Prodat nefunguje, to už dobře vyjádřil PP. Nehledě nato, že ta jablka jsou špatná, padají průběžně od července poloshnilá... Takže sbírám a cpu zprvu na kompost a ve finále na zvláštní hromadu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika