Příspěvky uživatele - 146.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se vyplatí zasít už v lednu za okno, 6.1.2010
dekuji za pochvalu... no energie nemam moc, dcerka mi ji teda vycerpa vice nez dost, ale spise me to bavi atak vymyslim cim bych mohla neco spestrit moji osobnost... manzel rika, ze jsem takovy vynalezce srandicek... a ja se zase rada lisim od... celý příspěvek >
Ovocne stromky na dobirku, 6.1.2010
odrudy jablek vim skoro 90% jak se jmenovali ale problem byl v tom, ze to mi sazel manzel a tak nevim jestli si vsimal nazvu... a pak jsem to neresila... Ten sad neni primo u baraku ale asi tak 300metru za barakem,,, a pak tam je takova samota a tak... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 6.1.2010
no ja opravdu pripojim ke klasicke zahrade.,... trosku popisu babicccinou zahradku jizni strany na sever... nejprvne byly ve predu krasne kvetiny... letnicky, trvalky a cibulnate,,,napriklad. pivonky, lupina, tulipany, lilie, proskurniky a mesicek.a... celý příspěvek >
Množení a paragrafy, 6.1.2010
tak to je zajimavy dotaz,,take by me zajimalo, ze ted na jare, treba hodne lidi sadi semena a pak jich treba maji moc a zasadit je nemaji kde a tak je nabidnou k prodeji, protoze je jim lito je vyhodit a tak se jim vrati nejaka ta symbolicka cena za... celý příspěvek >
Nocenka, 6.1.2010
seminka ma nohel garden a to koupite vsude kde mate kaufland nebo tesco, ale jinak na internetu take jsem to videla. tak hodne zdaru..
Pestovanie fuchsie, 6.1.2010
a co se tyce tech krtincu na loukach sbiram tak,,, jenze jsem to uz zase nestihla, ta zima je tak trochu divoka, vyberu si krtince treba pri nedelni prochazce dcerkou po louce, ze je manzel mi zase posbira v pondeli a ejhle snih a zase nic.,,, tato... celý příspěvek >
Co se vyplatí zasít už v lednu za okno, 6.1.2010 Obsahuje fotku
jinak letos delam barevnejsi stitky na rajcata a jine kerikovou zeleninu.. vytisknu si obrazek a zalaminuju----a pak povesim za urcity typ rostlinky,,tak usetrim cas znamym co to letos pestuji... loni si totiz podle nazvu neumeli predstavit jak asi... celý příspěvek >
Konec mých balkonových rajčat, 6.1.2010
videla jsem foto rajcatek, takto vyhlodane mam na podzim ale vrchoky nechavam..to aby se venovali dozravani a ne tvorbe novych... ale i tak mela jsem takove nekdy ale me to prislo spise bez zivin a prihrnula jsem k nim kravsky hnuj a spodni listi... celý příspěvek >
Co se vyplatí zasít už v lednu za okno, 6.1.2010
tak jsem letos prastila do sazeni drive,,,,,zkusim.. usypala jsem par seminek ze vsecho a zbytek jsem nechala na pozdejsi vysev... tak mam vzdy po par seminka techto druhu... Rajcata______ zlute hrusticky a cervene, byči srdce, homer, balkonove... celý příspěvek >
Rajcata a Papriky, 6.1.2010
a jeste rozdil delce preprave... do ceska s polska to trva treba tyden a ja to za tech 60kc muzu mit treba i na druhy den zalezi na dovozci...
Rajcata a Papriky, 6.1.2010
ja spise nakupuji seminka take v polsku je to levnejsi... Polaci jsou znami obchodnici a oni jsou ochotni vse dovez z ciziny a prodat... uz jsem videla i rajcata ty same co na memeckych strankach... a kdyz tedy objednavam s polska pres jejich stranky... celý příspěvek >
Ovocne stromky na dobirku, 6.1.2010
oznacovani na stitku podnoze mam, ale bohuzel jsem nestihla udelat co mi rekl, ze mam udelat jine jmenovky, tak ty co byly psane na psacim stoji tistene, tak mi zustaly a ty co byly vyplnovany rucne, tak mi to pres zimu smylo a mam ciste listecky,... celý příspěvek >
Ovocne stromky na dobirku, 6.1.2010
no ja jsem to kupovala pred rokem... chtela jsem obohatit sad, a chtela jsem starsi odrudy a par novych co jsem nemela,, jinac kupuji od pana z nasi vesnice, solidni pan, vzdy mile doporuci, kterou je lepe si vybrat, dokonce je ochotny vybrat stromek... celý příspěvek >
Co s hafanama?, 6.1.2010
priznavam jde naucit stareho psa novym kouskum, ale take se priklanim, ze pes pokud se mu u vas lidi a ten jeho pan je lepsi nez predhozi je to lehci,,,,,,my mame strasne zavistive soudedy, kteri nam svalne nechavaji svalne svymi vycvicenymi psy... celý příspěvek >
Rebčík královský, 6.1.2010
rebcik ten velky mam... ale to je krasny pohled ale trasne smrdi... mam jich kolem 20ti cibuli... koupila jsem si ho v polsku, tam me to vyslo skoro o polovinu ceny nez tady jsem videla v OBI jednu cibuli za 159kc a ja mela tak za 60kc..ale jinak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika