Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2010, 26.7.2010 Obsahuje fotku
Furt něco!
Prosim o radu s rajcinami, 26.7.2010
Přestaňte na nějakou dobu hnojit úplně. Mirek
Melounoviště 2010, 23.7.2010
Lajko bývá celý tmavý, Sugar Baby má trošku znatelné šrafování. Oba dva jsou rané a co se týče váhy tak Lajko je trochu větší. No a ty dva malé, tak takové jsem ještě neviděl - za mlada se to podobá na Gray Bell, ale odstíny se v dospělosti mohou... celý příspěvek >
Pěstování nakladaček, 23.7.2010
Ani ty venku nerostou? Ve foliáku by nemusely být opyleny (vlastní zkušenost) ale venku by to mělo být v pohodě. Jak velké rostliny už máte? Mirek
Plevel, 23.7.2010
To je pěkný šmejd, a šíří se i kupovanou zeminou. Jak jinak by se mi objevil v kelímcích s přísadou? Mirek
Melounoviště 2010, 22.7.2010 Obsahuje fotku
Pro srovnání přidávám snímky s rozdílem necelý měsíc. Jedná se o ranou odrůdu Sugar Baby.
Révokaz, 22.7.2010 Obsahuje fotku
Z hrůzou jsem zjistil že napadená réva je i z druhé strany mé zahrady, zhruba dva metry od plotu... Co je však zajímavé, napadený divočák (předpokládám že je to nějaké bago) se svými listy přímo dotýká keřů moštových odrůd a na nich není nákaza... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 19.7.2010
Něco už jsem obral, ale už zase mne trápí to podělané padlí. Plíseň se podařilo "ustříkat", na padlí musím dát něco co má velmi krátkou OL. Mirek
Černání plodů ostružiníku a jahodníku, 19.7.2010
Díky za reakci, budu jim věnovat více vody. Dochází mi že doma kde je zalíváno stále nebo ve foliáku, kam jsem umístil v nouzi čtyři jahodníky, jsou plody nádherné. Mirek
Zasychání vrcholků okurek, 15.7.2010
Já mám to stejné na jedné okurce venku která samostatná a je naštěstí vzdálena od ostatních. Žádných breberek jsem si také nevšiml. Mirek
Můžu za přímého slunce provést postřik na rajčatech?, 15.7.2010
Je asi větší jistota vyvarovat se postřiku v době největšího hicu, ale zase na druhou stranu pokud stříkám mšici tak spíše jen mlžím jemným filmem. Ještě k tomu šoku ze zalívání jak píše pan Vysloužil. I u nás na JM se běžně stříkala pole (v době kdy... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 13.7.2010
Uzavírání hroznů - jaká je to fáze? Díky, Mirek
Kočky v zahradě, 13.7.2010
Naše Mikina mne s tím taky "štve", doletí ze zahrady a valí na toaletu. Je naučená od malička na bedýnku, ven se chodí akorát vyvalit na zahradu ale to nikdy netrvá dlouho. Stačí zašustění zvenku za plotem a už fňágá za dveřama.
Co vaše réva?, 13.7.2010
Těžko říct, asi záleží i na odrůdě, na době kdy se řízky (já mám vše pravokořené) daly zakořenit a samozřejmě i na "přírodě". Některé sazenice které jsem dal zakořenit někdy v únoru mají výhony více než metr až metr a půl, jiná odrůda třicet... celý příspěvek >
Co je to za revu?, 13.7.2010
Arkadia?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika