Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2010, 25.8.2010 Obsahuje fotku
Zralost se mi daří určovat jen u plodů ve foliáku kde nejsou tak vystaveny nepřízni počasí. Venku je to neštěstí, začínají odcházet rostliny ve větší míře, půda stále podmáčená, včera i předevčírem noční bouřky. Včera jsem zkoumal jediný Charleston... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 24.8.2010
Pro MZ - jak dlouho necháváte Charleston Gray zrát? Mám ho starý zhruba měsíc, zní dutě, už neroste ale upinky suché ještě nemá. Mirek
Chemie, 24.8.2010
Pokud budu chtít travičku tak to uhlídám (možná), pokud normální zahradu se stromky tak si bez chemie (zvláště letos) ani neprdnu a ze zahrady budu mít prales zarostlý třímetrovou lebedou. Trávím na zahradě hodně času a týden mi trvalo než jsem ji... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 24.8.2010 Obsahuje fotku
Zklamání pokračuje 50/50, pokud je meloun dobrý tak chutná všem, i našmu hlídačovi - video
Rajče na sušení, 23.8.2010
Jelikož mi San Marzana ještě nezrají, zkoušíme sušit jiné odrůdy (výše uvedené a navíc poprvé). Nemáme sušičku a tak horkovzdušná trouba jela celé nedělní odpoledne až do večera na šedesát stupňů. Rajčata, nakrájená na čtvrtky, se smrskla a začala... celý příspěvek >
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 23.8.2010
V sobotu jsme měli k obědu Musaku, mňam, grilovaný lilek je taky mňam! Mirek
Úplný začátečník - první strom Goldstar, 20.8.2010
Já ji vysadil vloni na podzim, ujala se a proti chorobám letos bojovala velmi statečně, na 1*. Další zkušenosti později. Při té výsadbě pozor na roubované místo (spojení podnože a roubovance, M9 je málovzrůstná podnož, stromek dosahuje menších... celý příspěvek >
Lesnické pletivo na nakládačky?, 20.8.2010
Možná jsem trochu mimo mísu s tímto příspěvkem ale letos jsem poprvé instaloval síť na okurky a spokojenost veliká. To drátěné pletivo budete asi nechávat na místě když volíte tuto variantu. Já síť sbalím, strčím do "kapsy" a příští rok ji zase... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 20.8.2010 Obsahuje fotku
foto
Melounoviště 2010, 20.8.2010
Pozoruji letos usychání listů u neroubovaných sazenic již delší dobu, taky mi některé "odešly". Roubované sice krásně rostou (některé stonky mají 3-4cm v průměru) ale otázka kolik toho na tom zelenisku vykvete a dozraje. Mirek
Co vaše réva?, 19.8.2010
Děkuji za pochvalu ale na fotkách to vypadá líp než to ve zkutečnosti je. Hrozny jsou zralé ale málo sladké, nacucané vodou, bohužel. Mirek
Ostružiny bez chuti, 18.8.2010
Letos ostružiny, a nejen ty, zrají v mokru, bez sluníčka a proto jsou jalové. Vloni byly chuťově úplně někde jinde. "Vodovou" má u mne všechna nyní zrající zelenina i ovoce. Mirek
Jak na tento plevel, 18.8.2010
... a bohužel se roznáší kupovanou zeminou!!! Mirek
Praskání rajčat, 12.8.2010
A jak Vám praskají? Svisle nebo vodorovně (kruhem) okolo stopky? Některé praskání může způsobovat nedostatek draslíku. Mirek
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 11.8.2010
Taky přeji hezký podvečer, Mirek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika