Příspěvky uživatele - 240.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 2.5.2017 Obsahuje fotku
Každým rokem pěstuji několik rajčat v nádobách a to na dva, někdy na tři výhony. Když rostliny dosáhnou určité výšky a nasadí plody, tak mám veliký problém, jak a k čemu je uvázat. Pořád se převracejí. Tak jsem je letos uvázala ke kříži. Uvidím,... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 30.4.2017 Obsahuje fotku
Já jsem svoji Asiminu při vysazení umístila do klece. Náš labrador totiž téměř vždy naprosto nesouhlasil s tím, co a kam vysazuji. Druhý den byl obvykle stromek vyhrabán a umístěn na to správné místo. Náš pes to ovšem nevzdal a za to ponížení se mi... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 27.4.2017
Souhlasím s Vladimírem, dobrá práce!
Která rajčata mají "bramborový" list?, 26.4.2017
Já mám letos s bramborovým listem rajčata Black Pear, Japanese Black Trifele a z Ruska veliký biftek Zimarevskij Velikan.
Asimina Triloba, 21.4.2017
Tak tu lekci jim už dala loni, kdy mi zmrzlo vše, jen ONA dala parádní úrodu. Letos se situace opakuje. Meruňky, broskve a ořechy jsou v pánu, o kiwi netřeba hovořit. Asiminu takové příhody jako dnešní noční mráz vůbec nevyvedou z pohody. Rozhodně... celý příspěvek >
Muchovnik, 13.4.2017 Obsahuje fotku
Také mám na zahrádce krásně rozkvetlý muchovník, je nádherný. Ovšem nemůžu jej vyfotit celý až od spodních partiií, protože dosáhnout tak dokonale plevelu prosté až sterilní zeminy jako pan IH, je pro mne sci fi. Ale rostou mi tam užitečné bylinky... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 8.4.2017
No jo!  Teplé kraje. Moje Asimina je stále ve stadiu chrobáčikov, je tady pod horama chladno a permanentně fouká studený vítr. Nesnáším vítr! Stromek jsem dobře pohnojila a dokonce trochu popršelo. Vypadá nádherně, chodím ho pořád okukovat a... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 8.4.2017 Obsahuje fotku
Protože mám nedostatek kelímků, zasadila jsem sazeničky rajčat po třech do větších nádob. Mají mnohem více místa na kořeny a je jim v kolektivu dobře. Vypadají lépe než ty, které jsou v kelímcích. Na záhon už ale půjdou jednotlivě.
Zakrslá broskvoň v květu už z obchodu, 8.4.2017 Obsahuje fotku
Též jsem neodolala a koupila zakrslou nektarinku. Budu ji nadále pěstovat v nádobě a nijak mě to neomezuje. Pěstuji v nádobách citrusy, takže jsem zvyklá stěhovat květináče a rudl mám. Taky světlé místo na zimování je k dispozici. Snad se jí u nás... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 26.3.2017 Obsahuje fotku
Ještě obrázek, protože jsem se opoměla přihlásit.
Asimina Triloba, 26.3.2017
To, že Asimina nepotřebuje střih, je pro mě obrovská výhoda. Na střihání stromků prostě nemám ten správný gen. Je mi líto každé větvičky. Můj stromek má 8 let a měla jsem to potěšení již třikrát sklidit úrodu. Když jsem jej kupovala, vůbec jsem... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 20.3.2017
Taky já musím s radostí konstatovat, že se Asimina s mrazy vypořádala se ctí a nasadila velké množství " chrobáčikov". Doufám, že i opylovačů bude letos dostatek, ať jsou to mouchy, mravenci nebo i nějací chrobáčci.
Rajčata na sušení, 17.2.2017
Přála bych si, aby mi taky vydržela sušená rajčata do následující sezóny, marně! U nás je to natolik vyhledávaná komodita, že vydrží sotva do ledna, a to je dávkuji opatrně. Letos mám v plánu usušit 100kg rajčat, tak si přeji krásné počasí pokud... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 17.2.2017
Na zahradě neustále bojuji s nedostatkem místa a tak dárek v podobě celého řádku vinohradu včetně vedení mě hodně potěšil. Hlavy už byly staré a další jsme sadit nechtěli. Vejde se mi tam zhruba 60 rajčat. Aby to lahodilo oku, vysadím tam jen samé... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 4.2.2017 Obsahuje fotku
Každým rokem pěstuji několik kusů velmi raných rajčat. Někdy je to Stupické, jindy Tamina a loni to byl Harzfeuer F1. Vždy jsem byla spokojená a takto vypadala rajčata Harzfeuer 27. května. Rostliny pěstuji venku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika