Příspěvky uživatele - 225.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průchodky do sudu, 24.4.2008
Diky za na namet s tim sikmym dnem, resil jsem jak vyrobit trychtyr, ale to me nenapadlo... pslany@seznam.cz Ta trubka na telefonni vedeni vypada jako klasicka polyethylenova do zeme na vodu, je to mozne?
Vodní mor, 23.4.2008
jo privazal jsem je ke kaminku at mi naplavou sem a tam, ale uhynuly, tak nevim co bylo spatne...
Průchodky do sudu, 23.4.2008 Obsahuje fotku
Nevim jake jsou ty Vase, ale asi pouziju neco na tento zpusob http://eshop.jezirka.info/ nebo
Průchodky do sudu, 23.4.2008
Elektrikarske pruchodky jsem taky zvazoval, ale potrebuji prumer aspon 4cm aby mi tam vlezla trubka, lepe 5cm a nevim jestli tak velke nekde sezenu... Edit: ted jsem volal kolegovi do elektroskladu a ten tvrdi, ze ty nejvetsi ma snad okolo 3cm za... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 23.4.2008 Obsahuje fotku
asi 7m3, ale chci kopat jeste vetsi-foliöve, tak uz pocitam i s tim    http://pslany.rajce.idnes.cz/Jezirko/
Průchodky do sudu, 23.4.2008
Slapu kolem toho uz pres rok, zkopiruju prakticky profi filtraci, ale pouziju k tomu 200l sudy... (odstredivka, kartace, rohoze, kaldnes a v original filtr, ktery mam ted naplnim zeolitem)
Průchodky do sudu, 23.4.2008
Zdravim, budu vyrabet vetsi filtraci pro rybnicek s KOI sestavajici ze 4 ks 200l sudu, stavajici filtr nedostacuje. Resim pruchodky pro spojeni, potrebuji jich 12 ks a pri cene cca 190,- za kus to vychazi na 2300,- coz je docela palba, kde jsou jeste... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat rostliny v jezírku, poraďte prosím, 16.4.2008
Zdravim, kde koupim vodni mor, shanel jsem, ale neuspesne, Zkousel jsem koupit nekolik rostlinek (bez korenu) v akvaristice, ale nezakorenily. U nas v okoli neni ani v zadnem potoce ci rybniku.
Koi kapři a rostliny, 8.4.2008 Obsahuje fotku
Zdravim, nepozoroval jsem, ze by mi koi likvidovali lekniny, akorat jsem kose zasypal strekem, aby mi je nevyryli. PS
Evian Fish, 25.3.2008
vypada to, ze uz nejdeou ani webstranky...
Co dělat s rybami v zimě?, 26.2.2008
Az bude mit voda cca 10-12C.
Cerpadlo a filter, 13.2.2008
Zdravim, po situ 200-300um uz delsi dobu patram, hotovy modul je neunosne drahy. Nemate nekdo tip kde ho sehnat (i jako nahradni dil).
Zelená řasa v rybníčku, 30.1.2008
ten ksylik v kybliku bude neco jako toto http://eshop.jezirka.info/katalog/rasy-uprava-vody-/pripravky-likvidaci--ras-15/tripond-peroxid--1-kg----20-50m3-vody--39/
Dlouha rasa, 15.1.2008
Dobry den, prosim o radu jak bojovat s dlouhou rasou, v lete tam nebyla, ted v lednu mam steny a dno jezirka obrostle tak 10cm vrstvou. Co s tim. Dekuji
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 29.3.2007
Hecht945 ma cca 1,5 roku, pouzivam ji celkem malo, mozna jsem s ni rezal, tak 25x, , nejdriv mi zacal utikat olej pres sroub pro nastaveni mazani, pak mi neustale vyskakoval pruzina na startovaci snure. Snad uz to bude v poradku, jinak jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika