Příspěvky uživatele - 248.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy je vhodné přesadit venkovní ibišek, 4.9.2016
Přesazuje se dobře, bal nemá velký a není moc do hloubky, navíc pěkně drží pohromadě. Jinak jak psal p.Josef.           Lída
Monilioza - postřik, 4.9.2016
No, jenže oni doporučují Horizon proti monilióze plodů stříkat až na plody při dozrávání (OL 7dní) a to se mi moc nechce...           Lída
Monilioza - postřik, 3.9.2016
Letos to bylo moc i u mne, koukala jsem na Agromanuál, doporučují Horizon. Ale nezkoušela jsem.           Lída
Floxy, 2.9.2016
S floxy jsem to nezkoušela, ale listopadky takhle množím. Letos jsem dostala dokonce hodně měkké řízky už nějak zjara a chytly se i ty.    Lída
Ja seříznout dvouletou třešíňku, 2.9.2016
A co kdyby se nechal ten spodní výhon a zbytek se ustřihnul? Mohl by se pak vyvázat postupně do svislé polohy a založit korunku na něm? To uhnutí kmene se časem vyrovná.           Lída
Oullinská renglóda, 2.9.2016
U Ontaria a Wazonovy by se pecky měly oddělovat lehce, u Oulinské občas (u mne většinou) s obtížemi.           Lída
Co je to za ruzi?, 1.9.2016
Tipla bych Eden rose, mívá ji Starkl (ale teď má v katalogu blbou fotku, spíš mrkněte na net).           Lída
Ja seříznout dvouletou třešíňku, 1.9.2016
Možná máte pravdu, při zvětšení fotky to vypadá, že ta dvě ramena jdou přímo z místa štěpování. Muselo by se na to dát pozor nebo pak opravdu jen vyvázat.           Lída
Demižon - čištění, 8.7.2012
50 litrů s košem...  v průměru 200,- ks, v pohodě.. :-)) mám na to čas, tak budu pátrat, tady jsem zatím na nic nenarazil, ale moc jsem se tomu nevěnoval. díky
Demižon - čištění, 8.7.2012
Zdravím Vás odborníci skoro na vše :-)) na Aukru se mi povedlo koupit sadu demižonů za zajímavou cenu.  Jen nyní řeším věc, jak je vyčistit, připravit k používání.  Nejedná se o mechanické nečistoty, ale zaprášení nebo něco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika