Příspěvky uživatele - 248.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jofela, 2.12.2016
Plantex vyrábí výpěstky hlavně pro své obchodní partnery- velkoodběratele. Na place pro maloobchod zůstane vytříděný "odpad" který jim nemohou dodat a také nějaké i slušné přebytky. Tímto odpadem jsou ovocné výpěstky, které maji z nějakého důvodu... celý příspěvek >
Jofela, 1.12.2016
205.204 Ta hypersenzitivná reakce se asi rozumí pro odrůdu Jofela pouze v kombinaci s její určenou podnoží  Docera 6. Domnívám se, že pouze v této kombinaci to bude stejné jako JoJO. Na myrabelce u starších stromů Jofely nepozoruji... celý příspěvek >
Jofela, 1.12.2016
Pro 58.72 nevím o tom, že by Plantex měl myrobalán. Nemáte to St.J.A  ?
Jofela, 1.12.2016
Pokud se Vám očko chytlo, bude Jofela prospívat i na myrobalánu. Na zdravém ano, Na zašárkovaném jen tak napůl s plodností a růstem, Na postiženém fytoplaz... jen do "času".
Jofela, 1.12.2016
Jestli se ptáte mě, tak vám samozřejmě v této věci poradím. Myrobalán je široký pojem, nejvíce se mi na Jofelu osvědčila žlutoplodá mirabelka z pecek. Ale zase, je jí nespočet variací. Nejlepší možnou mají v Kyjově. Nikomu reklamu nedělám, je to... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 1.12.2016
co si o Ostravanech myslíte. Myslíte si že nemají jazyk. Myslíte si že jsou to nějací podlidi. U vás neni nikdo, kdo se nalévá kdečím. Možná by vás některý s těmi patoky hodil do Odry. Nic špatného si o Ostravanech nemyslím. Moc si váží... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 1.12.2016
Nejlepší je hodnotit kvalitu destilátu od počítače. Vlastně by se ani nemusely pořádat žádné košty.  Ano pane Miloši máte pradu, vždyť pan Šlosar včera psal - naco " LOZÍTE" na košty. Potvrdil tím vaše tvrzení. A já se vás ptám... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 1.12.2016
hoste 44.16 asi stále nevíte o čem je řeč. Slivovice tažená až do 5 % NENÍ NIKDY VÝBORNÉ KVALITY. Ovšem pro OSTRAVÁKY NEMÁ CHYBU pokud jim tam vozíte... 
Jofela, 1.12.2016
Já   ANO. Z novodobých slivoní hlavně -  JOFELU, u mě super. Obrost má úžasný, jen zvolte tu správnou podnož, na které se jí daří nejlépe. Nepodlehněte tlaku obchodníků -CHVÁLÍ VŠE a přitom nic moc nepěstují.
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Pane Jiří, zítra se k nim pokusím objednat a sdělím vám kdy tam předběžně budu, není to daleko. Ještě přemýšlím co přivezu jestli haromu nebo (Jofelu, ale této jsem si letos nechal jen cca.2,2g neboť jsem ji v loni zkoušel, nateklo z ní kolem... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Pane Jiří, to je pro mě dobrá zpráva, sdělte mi prosím kde se pálenice nachází. Já se tam objednám na pálení. Vzdálenější místo mě nevadí, spojím to s nějakým výletem. mám naloženou samostatně i haromu cca.3q, tak bych ji tam... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
40.41 Tak to teda vypadá, že jsme na Jižní moravě ještě tak 100 až 120 let za opicema a opičáky v našich pěstitelských pálenicích, kterým velí dědáčci bez holí.
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Pane Jiří, to je pro mě dobrá zpráva, sdělte mi prosím kde se pálenice nachází. Já se tam objednám na pálení. Vzdálenější místo mě nevadí. Chci mít výborný destilát. Děkuji Laďa
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Nechce sa mi veriť že by páleník nesúhlasil keby ste povedal že zaplatíte za prvý liter to isté ako keby mal rovnakú liehovitosť ako ostatná pálenka.Vás by to vyšlo možno,,dvacku´´ navyše, a on by bol v pohode v tolerancii.  ... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Vy to nevíte, proč někteří "lezou" na nějaké košty pálnek? No protože jedině vzájemnou konfrontací se můžete něco dozvědět, pokud si myslíte, že Vy už víte vše... jo tak to je něco jiného. Petr Šlosar Pane Šlosar, to snad nemyslíte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika