Příspěvky uživatele - 61.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 14.8.2015
Také bych to typovala na skočec.Marcela
Prosychání tůjí (smaragd), 7.8.2015
Dobrý den, já bych nově zasazené stromky hlavně zalévala. Marcela
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
My zaléváme 2x denně a to vydatně, ale jen díky studni. Mám popálené listy bohyšek, jinak zatím dobré. Rajčata, oleandry musíme zásobovat vodou dokonce 3x za den.
Mountfield - jak se dovolat telefonem jinam než na CC, 16.7.2015
Já se tedy dovolala normálně do prodejny (Praha Kavčí hory) nebylo to hned, ale podařilo se. Ano, přes centrálu mi bylo řečeno, že mi neporadí. Takže jsem vše řešila emailem a telefonem na prodejnu. Marcela
Neznámý keř, 22.6.2015
Dobrý den, líčidlo to není na 100%. Opravdu prvním mrazem zajde a každé jaro znovu vyraší. Marcela
Stříbrný smrk, 21.5.2015
Máme takto napadené 4 stříbrné smrky 15 - 20 m! Bohužel postřik není v rámci jejich velikosti možný a tak čekám, zda přijde ochlazení a stromy se podaří zachránit anebo budu muset zasadit něco jiného. Buď se jedná o mšice nebo houbu. Marcela
Nádobí na grilování, 4.5.2015
Dobrý den, několikrát za sezonu máme též vetší grilovací párty (cca 40 lidí) a používáme pouze porcelán, sklo a nerezové příbory. Ano, je to trocha víc práce a nošení sem a tam, ale podle mě tomu nikdy nemůže konkurovat plast ani papír. Ale lidi mají... celý příspěvek >
Oleandr problem, 27.4.2015
Jsem též pro svilušky, mám tu samou zkušenost. Jen už musíte počítat s tím, že se listy nevzpamalují a nebudou tak pěkné jako původně, bohužel.
Naprostý začátečník - co pěstovat?, 27.4.2015
Některým kytičkám déšť neprospívá např. surfiniím, ty se lépe pěstují někde na okenním parapetu. Ne že by jim vadil drobný deštík, ale trvalejší déšť radeji ne.
Naprostý začátečník - co pěstovat?, 27.4.2015
Dobrý den Pavlíno, také jsem takto před léty začínala. Hlavně se nesmíte nechat odradit jakýmkoliv pěstitelským neúspěchem, protože zahrada to je pokus, omyl nebo úspěch, až prostě přijdete na to, čemu se na terase či balkonu daří.  Jak je již... celý příspěvek >
Voskovka do truhlíků, 27.4.2015
Dobrý den, voskovky pěstuji každý rok a jsou úžasné. Dávám je do petrželáků, květináčů a i truhlíků. Záleží, jak koupíte rostlinky vzrostlé. Já dávám jednu vedle druhé opravdu poměrně blízko. Dala bych tedy zhruba 8 rostlinek. Krásně se rozrostou,... celý příspěvek >
Reakce na klíště, 24.4.2015
Dobrý den, za pár dní se boulička ztratí, nedělejte si kvůli tomu starosti. Psy máme dva a i přes opatření (používání kapek proti klíšťatům) prostě hafani klíště občas mají. Účinnost není 100%, ale ještě se nám za ta léta nestalo, že by z klíštěte u... celý příspěvek >
Do jaké výšky mohou být tůje na vlastním pozemku?, 21.4.2015
Fakt je takový, že se vše řídí platným Občanským zákoníkem! Ale vše je hlavně o vzájemných sousedských vztazích. Marcela
Co místo popínavých růží, 20.4.2015
Dobrý den, já též nechápu, proč chcete zlikvidovat růže kvůli dětem?! Máme obojí a v ničem není problém. Plaménky mám zastíněné denivkami a krásně rostou, ale můžete volit i jinou trvalku nebo bylinku. Marcela
Truhlíky a nádoby 2015 - inspirace, 13.4.2015
Dobrý den, můžete tam dát osteospermum, Pařížskou kopretinu - obojí vypadá moc dobře a krásně se rozroste a rozkošatí. Navíc je poměrně velký výběr barev. Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika